Makine Haber

Rockwell Automation, Plex Systems’i satın alma işlemlerini tamamladığını duyurdu

Rockwell Automation, buluta özel akıllı üretim platformunda dünyanın önde gelen markalarından Plex Systems’i satın aldı. Rockwell Automation, söz konusu satın alma ile; uygulaması, kullanımı ve sürdürmesi kolay olan buluta özel çözümlerle müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor.

  • 19 Ekim 2021
Rockwell Automation, Plex Systems’i satın alma işlemlerini tamamladığını duyurdu

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Rockwell Automation, buluta özel akıllı üretim platformu Plex Systems’i satın alma işlemlerini tamamladığını duyurdu. Plex, satın alma sonunda Rockwell Automation’ın; üretim otomasyonu, yönetim sistemlerinin tasarımı, çalıştırılması ve bakımı için önde gelen donanım ile yazılım ürünleri ve hizmetleri sunan yazılım ile kontrol operasyon segmentinin parçası oldu.

Moret: “Plex Systems, mükemmel bir zamanda şirketimize katılıyor”
Rockwell Automation Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Blake Moret, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Plex Systems, giderek daha fazla müşterinin endüstriyel uygulamalarını buluta taşımaya başladığı mükemmel bir zamanda şirketimize katılıyor. Plex’in yazılım özellikleri, Rockwell Automation’ın global pazar erişimi, tamamlayıcı sektör uzmanlığı ve gerçek zamanlı verileri eyleme dönüştürülebilir bilgiye çevirme yeteneği ile daha da farklı hale gelecek. Bu da, uygulaması, kullanımı ve sürdürmesi kolay olan buluta özel çözümlerle müşterilerimize daha iyi hizmet etmemizi sağlayacak. Bu satın alma işlemini tamamlamaktan dolayı çok mutluyuz. Plex ve çalışanlarına Rockwell’e hoş geldiniz diyoruz.”

Berutti: “Akıllı üretimi hayata geçirme taahhüdümüzü gerçekleştirmek istiyoruz”
Plex Systems CEO’su Bill Berutti ise, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Coğrafi ve endüstriyel ölçeğinin yanı sıra, endüstri ve dijital dönüşüm alanındaki liderliği, Rockwell’in müşteriler, ortaklar ve çalışanlardan oluşan tüm Plex Systems topluluğu için ideal bir yer olmasını sağlamaktadır. Plex Akıllı Üretim Platformu’nu Rockwell’in FactoryTalk paketiyle entegre ederek, müşterilerimizin operasyonlarını optimize etme ve akıllı üretimi hayata geçirme taahhüdümüzü gerçekleştirmek istiyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ