Makine Haber

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı 14-16 Şubat’ta düzenlenecek

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı’nda; Endüstri 4.0, yapay zeka, yenilenebilir enerji, veri madenciliği, siber güvenlik, blockchain, IoT, big data, biyomühendislik, otomotiv sektörü, AR, VR, otomasyon, 3D printing, girişimcilik vb. birçok güncel konu konuşulacak.

  • 23 Ocak 2020
Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı 14-16 Şubat’ta düzenlenecek

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı (DETECH), 14-16 Şubat 2020 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlık Konferans Salonu’nda düzenlenecek.
Konferans; havacılık, elektronik sistemler, enerji, tıp alanlarını da bünyesinde bulunduran ve başta mühendis adayları olmak üzere; güncel teknolojileri takip eden, iş hayatına ve geleceğe dair ipuçlarını yakalama amacıyla kendini geliştirmek isteyenler ile yetkin profesyonelleri buluşturuyor.
Bu yıl üçüncü kez kapılarını açacak olan etkinlik, 3 gün boyunca sunumlar ve workshoplarla katılımcılara interaktif bir deneyim sunmasının yanı sıra, fuaye alanında katılımcı firmaların güncel çalışmalarını inceleme şansı da veriyor. DETECH’te; Endüstri 4.0, yapay zeka, yenilenebilir enerji, veri madenciliği, siber güvenlik, blockchain, IoT, big data, biyomühendislik, otomotiv sektörü, AR, VR, otomasyon, 3D printing, girişimcilik ve daha birçok güncel konu konuşulacak. Profesyonel konuşmacıların kendi tecrübelerini aktaracağı konferans; yenilikçi, düşünebilen, sorgulayan, araştıran, kendini yenileyen bireylere ve başarılı girişimlere ışık tutmayı hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ