Makine Haber

Makine verisine uzaktan erişim Ewon DataMailbox ile daha da kolaylaştı

Dünyanın herhangi bir yerindeki makineden verilere kolayca ulaşılmasına olanak tanıyan ve ücretsiz bulut tabanlı çözümü Ewon DataMailbox piyasaya çıktı. Makineden kolay bir şekilde veri almayı sağlayan online veri arabelleği olan DataMailbox, Ewon Talk2M bulut servisinin bir parçasıdır.

  • 27 Ekim 2020
Makine verisine uzaktan erişim Ewon DataMailbox ile daha da kolaylaştı

HMS Networks

HMS Networks, makine üreticilerinin ve fabrika sahiplerinin dünyanın herhangi bir yerindeki makinelerinden verilere kolayca erişmelerine olanak tanıyan, güvenli ve ücretsiz bulut tabanlı çözümü Ewon DataMailbox’ı piyasaya sürdü.

Ewon DataMailbox nedir?
DataMailbox, makineden kolay bir şekilde veri almayı sağlayan online veri arabelleğidir. Ewon Talk2M bulut servisinin bir parçasıdır.

Nasıl çalışır?
Ewon yönlendiricileri olan Cosy ve Flexy, uzaktaki makineye bağlanır ve Talk2M bulutuna Ethernet veya hücresel bağlantı yoluyla veri gönderir. DataMailbox, Talk2M’nin bir parçasıdır ve uygulama geliştiricilerin basit bir API çağrısı kullanarak, birden çok Ewon ağ geçidinden geçmiş verileri kolayca almasına olanak tanır.

Sonuçlar:
Müşteriler, bu verileri kendi isteklerine göre analiz etmek için dünyanın herhangi bir yerindeki birden fazla makineden oldukça güvenli bir süreçte veri toplayabilirler. Bu durum, öngörücü bakım ve operasyonel zeka için büyük veri analitiğine ve gösterge tablolarına olanak tanır.

Makine verilerine erişim sağlamanın hızlı ve güvenli bir yolu
IT ortamı ne kadar karmaşık olursa olsun, birkaç saat içinde veri bağlantısı kurmak ve gerektiğinde ölçeklendirmek mümkündür. Kullanıcılar, birkaç tıklama ile makineyi işleme ekleyebilirler.
Veri arabelleği olarak DataMailbox ile kullanıcıların kaç sayıda siteden topladıklarına bakılmaksızın, veri otomatik olarak depolanır ve internet bağlantısı kesilirse gönderilir. Kullanıcılar ayrıca, analiz uygulamaları için her zaman temiz bir geçmiş veri kümesine erişebilirler.

Freemium:
DataMailbox, Ewon Talk2M bulutu içinde yer alan ücretsiz bir hizmettir. Yani bu, müşterilerin sınırsız bir süre için ücretsiz olarak kullanabilecekleri anlamına gelir. Müşteriler, Pro sürümüne geçerek benzersiz bir Hizmet Seviyesi Anlaşması kapsamına girerler ve daha da fazla veriyi işleyebilirler. Ewon çözümleri siber güvenlikte trend belirleyici olduğundan, Freemium yaklaşımı ve erişim kolaylığı güvenlikten hiçbir şekilde taviz vermez.
Ewon; bu yenilikçi hizmeti donanım yelpazesine ekleyerek, müşterilerin verimliliklerini artırmalarına olanak tanıyan sınırsız sayıda siteden veri toplamak ve işlemek için kolay ve ölçeklenebilir entegre bir çözüm sunuyor.

Ghinst: “Kullanıcıların verimliliklerini artırmalarına olanak sağlamak görevimiz”
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan HMS Ewon İş Birimi Genel Müdürü Francis Vander Ghinst, “İnsanların fabrikalara girmesine izin vermenin riskli ve pahalı olduğu bir dönemde, müşterilere çeşitli sitelerden veri toplamak için kolay, güvenli ve ölçeklenebilir bir çözüm sunmak ve böylece kullanıcıların verimliliklerini artırmalarına olanak sağlamak bizim görevimiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ