Makine Haber

Endüstriyel Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı’nda alanında uzman konuşmacılar yer alacak

Hannover Fairs Turkey ve Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği iş birliği ile organize edilen Endüstriyel Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı kapsamında beş panel düzenlenecek. 22 Haziran’da gerçekleştirilecek etkinlikte, alanında uzman konuşmacılar yer alacak.

Endüstriyel Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı’nda alanında uzman konuşmacılar yer alacak

Endüstriyel Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı, Hannover Fairs Turkey ve ENOSAD (Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği) iş birliği ile 22 Haziran 2021 tarihinde düzenlenecek.
Başta endüstriyel, mobil ve kolaboratif robotlar, endüstriyel yapay zeka, 5G, nesnelerin interneti, robotik süreç otomasyonu ve robot entegratörü gibi konuların işleneceği etkinlikte; söz konusu ürünlerin otomotiv yan sanayii, beyaz eşya, gıda, sağlık, tekstil ve makine gibi öncü sektörlere katacağı kalite, verimlilik ve hız gibi kavramlar, dinleyicilere uzman kişilerce aktarılacak.

Etkinlik kapsamında beş panel düzenlenecek
Hannover Fairs Turkey’in dijital etkinlik platformu olan connectiondays.com üzerinden gerçekleştirilecek online etkinlikte; ‘İşletmelerin Robot Kullanım Deneyimleri’, ‘Pandemi Sonrası Robot Otomasyonu: Endüstriyel Robotlar KOBİ’lerde Nasıl Yaygınlaşır?’, ‘Endüstride Robot Kullanımının Yaygınlaştırılması ve Edinim Kolaylıkları’, ‘Geleceğin Robot Otomasyonu ve Tamamlayıcı Teknolojiler’, ‘Otomasyonun Yükselişi: Hyperautomation’ konulu beş panel düzenlenecek. Birbirinden değerli moderatörlerin ve alanında uzman konuşmacıların yer alacağı paneller, platform üzerinden kaydolunarak ücretsiz olarak takip edilebilecek.
ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu, Kuka Türkiye, Leuze Electronic, Omron Electronic, Yaskawa Turkey’in Ana Sponsor olarak destek verdiği etkinlikte; Entek Otomasyon, Fanuc, Mitsubishi Electric, Schmalz Vakum, Schunk ve Staubli Premium Sponsor, Bosch Rexroth, Hidtek Makina, Otkon Mühendislik ve SMC Turkey de Gold Sponsor olarak yer alacak. Özellikle Ana Sponsor firmalar, gerçekleştirecekleri sunumlarla hem kendi deneyimlerini, hem de gelecek trendleri dinleyicilerle paylaşacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ