Makine Haber

Habib Makina, İtalyan makine üreticisi GBC’nin ürünlerini sektörle buluşturuyor

Türkiye gemi inşa sektörünün önde gelen tersaneleri, projelerinde İtalyan ‘GBC’ markalı ürünleri tercih ediyorlar. Son teknoloji kaynak ağzı açma ve boru kesme çözümleriyle endüstriyel dünyanın profesyonel çözüm ortağı olan ürünler, Habib Makina güvencesi ile sektörle buluşuyor.

Habib Makina, İtalyan makine üreticisi GBC’nin ürünlerini sektörle buluşturuyor

41 yıllık deneyimi ile Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu’nun önde gelen markalarını Türkiye endüstrisi ile buluşturan Habib Makina, İtalyan makine üreticisi GBC’nin Türkiye distribütörlüğünü de yürütüyor. Kaynak ağzı açma, boru kesme, flanş alın düzeltme, zımpara ve taşmala gibi teknik uygulamalara profesyonel çözüm sunan İtalyan ‘GBC’ markalı ürünler, Türkiye’de gemi inşa firmaları tarafından tercih ediliyor.
Gemak Tuzla Tersanesi, İstanbul Tersanesi, Kuzey Star Tersanesi ve RMK Marine’in, son dönemde ‘GBC’ markalı ürünleri temin eden tersaneler arasında yer aldığını aktaran Habib Makina Başkan Vekili Yusuf Habib, gemi inşa sektörüne ağırlıklı olarak GBC Compact Edge 80 ürününü sunduklarını aktardı. Habib, “Piyasaya kaliteli ürünleri tanıttığımız ve Türkiye için büyük önem taşıyan çok büyük projelere ürünlerimizle katkı sağladığımız için gurur duyuyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ