Makine Haber

Startup yarışması PowerUp!’ın başvuru tarihleri uzatıldı

Başvuru süresi yoğun ilgi üzerine 10 Mart’a kadar uzatılan PowerUp! Yarışması; enerji, akıllı ulaşım ve şehircilik uygulamaları, temiz teknolojiler, batarya ve depolama teknolojileri ile siber güvenlik alanlarında faaliyet gösteren tüm teknoloji girişimlerinin başvurularına açık.

  • 08 Mart 2020
Startup yarışması PowerUp!’ın başvuru tarihleri uzatıldı

EIT InnoEnergy; Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş.’nin Türkiye temsilciliğini yaptığı, Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’ne yönelik olan enerji odaklı startup yarışması PowerUp!’ın başvuru süresini yoğun ilgi üzerine 10 Mart 2020 tarihine kadar uzattı.
EIT InnoEnergy tarafından düzenlenen PowerUp! Yarışması; Orta ve Doğu Avrupa’daki şirketlerin, InnoEnergy portföyünde yer alacak bir sonraki girişim olabilmeleri ve uluslararası pazara açılabilmeleri için büyük bir fırsat sunuyor. Yarışma; enerji, akıllı ulaşım ve şehircilik uygulamaları, temiz teknolojiler, batarya ve depolama teknolojileri ile siber güvenlik alanlarında faaliyet gösteren tüm teknoloji girişimlerinin başvurularına açık.
Türkiye ile birlikte 24 ülkede eş zamanlı olarak düzenlenen PowerUp! programında, erken aşama startup’lar ‘Yılın Startup’ı’ olmak için yarışacaklar. Ön değerlendirmeden geçen adaylar, 11-12 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek Bootcamp’e davet edilecek ve Türkiye birincisi, 14 Nisan 2020 akşamı İstanbul’daki Ülke Finali’nde belirlenecek. PowerUp’ın düzenleneceği her bir ülkedeki finallerin kazananları ise, 3 Haziran 2020’de Polonya’nın Krakow kentindeki Büyük Final’de, 65 bin Euro’dan başlayan nakit ve 150 bin Euro’dan başlayan yatırım fırsatlarına erişebilmek için yarışacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ