Makine Haber

Tezmaksan Akademi ve Siemens, eğitimde iş birliği yapmayı sürdürüyor

Tezmaksan Akademi, ‘Siemens Temel Sinumerik 828D/840DSL Kontrol Ünitelerinde Freze Kullanım ve Programlama-Temel ve İleri Seviye Eğitimi’ni Ankara’da da gerçekleştirecek. Siemens ile birlikte yürütülen ve ücretsiz olan eğitim programının sonrasında katılımcılara sertifika da verilecek.

  • 18 Şubat 2020
Tezmaksan Akademi ve Siemens, eğitimde iş birliği yapmayı sürdürüyor

Tezmaksan Akademi ve Siemens, eğitimde iş birliği yapmaya devam ediyor. ‘Siemens Sinumerik 828D/840DSL Kontrol Ünitelerinde Freze Kullanım ve Programlama-Temel ve İleri Seviye Eğitimi’, Tezmaksan Akademi’nin Ankara şubesinde 19-21 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılacak.
İş dünyasındaki hemen her sektörde dijital dönüşümün öneminin bilincinde olan Tezmaksan Akademi’nin, Siemens Sinumerik eğitimlerinin 11. etabını Ankara’da hayata geçireceğini kaydeden yetkililer, “Bu etapta da eğitim; ‘Kalıp İmalatı İçin Gereksinimler Nelerdir?’, ‘Hassaslık, Hız, Yüzey Kalitesi’, ‘Kalıp İmalatında NC Programların Yapısı’ başlıkları altında ücretsiz olarak verilecek. Ayrıca katılımcılar, Sinumerik kullanımında yetkinlik de kazanacaklar” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ