Makine Haber

PAGEV’in geri dönüşüm farkındalık kampanyası ilk ödülünü aldı

PAGEV’in ‘Plastiğin doğada yeri yok, hayatımızda yeri çok’ sloganıyla hayata geçirdiği geri dönüşüm farkındalık kampanyası, Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin geleneksel ’Yılbaşı Buluşması’ etkinliği kapsamında düzenlenen gecede ödüle lâyık görüldü.

  • 27 Aralık 2019
PAGEV’in geri dönüşüm farkındalık kampanyası ilk ödülünü aldı

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın (PAGEV), plastiklerle ilgili yanlış algıyı yıkmak için 3 Aralık 2019’da start alan ‘Plastiğin doğada yeri yok, hayatımızda yeri çok’ kampanya filmi Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından ödüllendirildi. ‘Yılbaşı Buluşması’ etkinliği kapsamında, İstanbul Dış Ticaret Kompleksi’nde medya ve iş dünyasını bir araya getiren gecede; PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, ödülü Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü ve Köşe Yazarı Vahap Munyar’ın elinden aldı.

Eroğlu: “Çok sayıda olumlu geri dönüş aldık”
Kampanya filmi ile ilgili çok sayıda olumlu geri dönüş aldıklarını belirten PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, şunları söyledi: “Bu kampanyamızla herkesi geri dönüşüm zincirinin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Kampanyamızın ilk yansımaları, fayda için hayatımıza giren plastiklere karşı oluşan olumsuz ön yargının da kırılacağını gösteriyor. Zaman geçtikçe kampanyamızın etki alanının çok daha genişleyeceğine ve pozitif sonuçlarını kısa sürede göreceğimize inanıyoruz. EGD’ye; geri dönüşüm farkındalığı ile ilgili çabamızı bu anlamlı ödül ile taçlandırdığı için çok teşekkür ediyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ