Makine Haber

Siemens Factory Automation Tour, alanında uzman isimler ile katılımcıları buluşturacak

Siemens Türkiye, dünyanın farklı noktalarında yeni nesil endüstrilere yönelik otomasyon ve dijitalleşme çözümlerini ele aldığı Factory Automation Tour etkinlik serisinin Türkiye ayağını, 9-11 Şubat 2021 tarihleri arasında dijital ve interaktif bir ortamda ilk kez gerçekleştirecek.

Siemens Factory Automation Tour, alanında uzman isimler ile katılımcıları buluşturacak

Siemens Türkiye’nin ‘Otomasyonun Geleceğine Yolculuk’ mottosu ile ilk kez ve dijital olarak hayata geçireceği Factory Automation Tour, alanında uzman isimlerle katılımcıları bir araya getirecek. Üç gün sürecek dijital etkinlikte katılımcılara, endüstriyel otomasyon ve dijitalleşme süreçlerindeki son yenilikler hakkında bilgiler sunulacak.
Canlı sunumlar eşliğinde düzenlenecek buluşmada, dijital platform üzerinden bir etkileşim alanı da yaratılacak. Katılımcıların Siemens Türkiye uzmanlarıyla görüşmelerinin ve detaylı bilgi almalarının mümkün olacağı etkinlikte, katılımcılar ayrıca sanal fuar alanını ziyaret ederek Siemens’in ürün ve servis yelpazesini inceleme fırsatını da bulacaklar.
Siemens Türkiye Fabrika Otomasyon İş Birimi Yöneticisi Sevtap İnan’ın açılış konuşması ile başlayacak etkinlikte, endüstriyel alanlara yönelik yeni nesil çözümler ve yenilikçi uygulamalar paylaşılacak. Fabrika otomasyonu, dijitalizasyon, endüstriyel haberleşme ile güç kaynakları ve enerji yönetimindeki yenilikler ve inovatif yazılımlardaki gelişmelerin masaya yatırılacağı etkinlikte, teknolojilerin sektörlere kattığı verimlilik, güvenlik ve kalite iyileştirmeleri de yakından incelenecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ