Makine Haber

Bosch Güç Aktarma Çözümleri Bursa Fabrikası’nda atama

Bosch’un Türkiye’deki ilk yatırımı olan ve 1972’den beri dizel ve benzinli motorlar için enjektör üretimi gerçekleştirilen Bursa’daki Güç Aktarma Çözümleri Fabrikası’na Ticari Genel Müdür olarak atanan Karin Gilges, eğitim hayatı boyunca teknik, ticaret ve muhasebe alanlarında uzmanlaştı.

  • 05 Kasım 2019
Bosch Güç Aktarma Çözümleri Bursa Fabrikası’nda atama

Karin Gilges, Bosch’un Türkiye’deki ilk yatırımı olan ve 1972 yılından bu yana dizel ve benzinli motorlar için enjektör üretimi gerçekleştirilen Bursa’daki Güç Aktarma Çözümleri Fabrikası’na Ticari Genel Müdür olarak atandı.
Eğitim hayatı boyunca teknik, ticaret ve muhasebe alanlarında uzmanlaşan Gilges kariyerine, 1995 yılında Almanya’da Bosch Rexroth’ta Satış ve Lojistik Yöneticisi olarak başladı. Gilges ardından; Lojistik Departmanı Müdürlüğü, Finans ve Fabrika Direktörlüğü, Kurum İçi Danışmanlık Genel Müdür Yardımcılığı gibi birçok önemli görev üstlendi. Bosch’un Almanya ve Çin’deki üretim tesislerinde Ticari Genel Müdür olarak görev alan Gilges, Ağustos 2019 itibarıyla Bosch Türkiye’nin ‘amiral gemisi’ pozisyonundaki Bosch Güç Aktarma Çözümleri Fabrikası’nda Ticari Genel Müdür olarak göreve başladı. Karin Gilges yeni görevinde, yaklaşık 7 bin 500 çalışana istihdam sağlayan fabrikada; lojistik, mali işler, insan kaynakları, iç iletişim, stratejik planlama, süreç geliştirme ve sistem analizi fonksiyonlarından sorumlu olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ