Makine Haber

Schneider Electric’te üst düzey atama

Schneider Electric’te Güvenli Güç Departmanı kapsamında Uluslararası IT Kanalı ve Ortakları Başkan Yardımcılığı pozisyonuna atanan Michel Arres, kanal alanında 28 yılın üzerinde bir deneyime sahip. Arres, dağıtım, iş ortakları, pazarlama ve stratejiden oluşan kanal ekibine vizyon ve yön veren liderlik pozisyonlarında yer aldı. 

  • 29 Eylül 2021
Schneider Electric’te üst düzey atama

Schneider Electric, Güvenli Güç Departmanı kapsamında Uluslararası IT Kanalı ve Ortakları Başkan Yardımcısı pozisyonuna Michel Arres’i getirdi. Uluslararası bölge; Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika, BDT, Hindistan, Doğu Asya, Japonya ve Pasifik dâhil olmak üzere yedi bölgeyi kapsıyor.

Makarochkina: “Kendisiyle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum”
Schneider Electric Güvenli Güç Departmanı Kıdemli Başkan Yardımcısı Natalya Makarochkina, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Şirketimizde neredeyse 30 yıldır başarıyla çalışan Michel, bu yeni yolculuğa çıkmaya hazır ve becerilerini Avrupa’daki Güvenli Güç Departmanı için DACH bölgesine başarıyla liderlik ederek gösterdi. Endüstriler arasında yenilikçi ve dönüşümsel çözümler sunma alanında kendisiyle birlikte çalışmayı kesinlikle dört gözle bekliyorum. Michel’in, şirketin kanal ve büyüme stratejilerini şekillendirme konusunda çok önemli bir rol oynayacağına güvenim tam.”

Arres: “Bu rolü üstlenmek bir onur”
Michel Arres ise, “Bu rolü üstlenmek gerçekten bir onur ve dijital dönüşümlere yön vermek üzere ekibimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte çalışmak için çok heyecanlıyım. Şirketimiz daha da ileri giderken önce iş ortağı yaklaşımının yanı sıra, iş birliği ve yenilikçiliğe odaklanarak, uluslararası pazarlarımızda hârika çalışmalara imza atmaya devam etmeyi umuyorum. Satıcıdan bağımsız ve veri odaklı dijital çözümler sayesinde, iş ortaklarının müşterilerine değer katarken; aynı zamanda kârlılığı artırabileceğine ve yeni ve büyüyen pazarlara sunulacak tekliflerde daha fazla destekle donatılmış olabileceklerine inanıyorum” dedi.
Dünya için sürdürülebilir bir geleceğe doğru ilerlemeye ve yaşamın tamamen elektrikli ve tamamen dijital bir dünyada devam etmesini sağlamaya da devam edeceklerini aktaran Arres, sözlerini şöyle noktaladı: “Benim hedefim; şirket için kârlı bir büyüme geliri sağlayacak güçlü ortaklıklar aracılığıyla enerji yönetiminde dijitalleşmenin gücüne yön vermek.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ