Makine Haber

Schneider Electric, Eskişehir Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde deneyimlerini paylaştı

Eskişehir Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer alan Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Endüstri İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Esin Gül, sektör temsilcilerine dijital dönüşüm yolculuklarına ışık tutacak bilgiler aktardı.

  • 29 Ocak 2020
Schneider Electric, Eskişehir Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde deneyimlerini paylaştı

Schneider Electric, Türkiye’nin dijitalleşme yolculuğuna katkı sunmak üzere deneyimlerini paylaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Endüstri İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Esin Gül, Eskişehir Sanayi Odası öncülüğünde ve Digit4Anatolia’nın katkılarıyla düzenlenen Eskişehir Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer aldı.
Etkinlik kapsamında düzenlenen ‘Dijital Ürün, Süreç, Fabrika-Endüstri 4.0’ adlı panelde konuşan Esin Gül, “Dijital dönüşüm çağı, büyük bir hızla hayatımızın her alanını yeniden tasarlamamızı gerektiriyor. Bağlanabilirlik, öngörülebilirlik ve sadelik, yeni dijital ekonominin kritik yapı taşları olarak karşımıza çıkıyor. Schneider Electric olarak, bu süreci devrim niteliği taşıyan iş modellerine ve gelişim gösterilebilecek yeni çalışma alanlarına dönüştürebileceğimize inanıyoruz. Bu alana öncülük eden bir kurum olarak, söz konusu alandaki tüm ürün ve çözümlerimizi EcoStruxure mimarimiz ile bir Endüstri 4.0 uygulamasının tüm katmanlarını içerecek şekilde geliştiriyoruz. Enerji, otomasyon ve yazılımı bir araya getiren EcoStruxure; üretimin güvenli, verimli, güvenilir, bağlı ve sürdürülebilir olmasını garanti altına alan bir mimari. Bağlantılı ürünlerden uç kontrol ve uygulamalar ile analitik & servislere kadar her seviyede inovasyon sunmak için; IIoT, mobilite, algılama, bulut, analitik ve siber güvenlik alanlarında çözüm ve hizmetler sunuyor. Böylece uçtan uca bir sistem bütünlüğü sağlayan EcoStruxure platformu, operasyonların akıllı, verimli, güvenilir ve kârlı olmasını sağlıyor. Kurumlara eşsiz bir rekabet avantajı ve yüksek performans getiren bu teknolojileri ülkemize sunmaktan mutluluk duyuyoruz² dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ