Makine Haber

Rockwell Automation, 12. kez ‘Dünyanın En Etik Şirketleri Listesi’nde yer aldı

Rockwell Automation, Ethisphere Enstitüsü tarafından ‘Dünyanın En Etik Şirketleri’nden biri olarak seçildi. Ödüle 12. kez lâyık görülen Rockwell Automation, ‘Diversified Machinery’ (Çeşitli Makine İnşa Sektörü) kategorisinde ödül alan tek şirket oldu.

  • 19 Mart 2020
Rockwell Automation, 12. kez ‘Dünyanın En Etik Şirketleri Listesi’nde yer aldı

Rockwell Automation, etik iş uygulamaları standartlarının belirlenmesi ve geliştirilmesinde dünya çapında uzman olan Ethisphere Enstitüsü tarafından ‘Dünyanın En Etik Şirketleri’nden biri olarak seçildi. Söz konusu ödül; ticari faaliyetlerini etik değerlerle inşa ederek sektörüne örnek olan ve uluslararası topluluklarında pozitif değişiklikler yapmayı taahhüt eden şirketlere veriliyor.
Ödüle 12. kez lâyık görülen Rockwell Automation, ‘Diversified Machinery’ (Çeşitli Makine İnşa Sektörü) kategorisinde ödül alan tek şirket oldu. 2020 yılında, 21 ülkeden 51 sektörden 132 şirket ‘Dünyanın En Etik Şirketleri’ listesine girdi.

Moret: “Verdiğimiz her kararda iş etiğine büyük önem veriyoruz”
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Rockwell Automation Başkan ve CEO’su Blake Moret, “İş etiği ve ilkelerine bağlılığımızı bir kez daha kanıtlayan bu ödüle Ethisphere tarafından lâyık görülmenin gururunu yaşıyoruz. Verdiğimiz her kararda iş etiğine büyük önem veriyoruz. Bu da, tüm çalışanlarımız için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya teşvik eden bir çalışma ortamı yaratıyor. Başarımızın temelini oluşturan iş etiği kültürümüz; müşterilerimize, hissedarlarımıza ve çalışanlarımıza uzun vadeli değer yaratmamızı sağlıyor” dedi.

Erblich: “Rockwell Automation’ı tebrik ediyorum”
Rockwell Automation’ı ödüle hak kazandığı için tebrik eden Ethisphere CEO’su Timothy Erblich ise, şunları aktardı: “Bu onur; ilkelerle belirlenen kurumsal kültürleri geliştirerek, şirketlerinin toplumsal kurallara ve daha büyük bir amaca katkı sağlamasını mümkün kılan Rockwell Automation’ın liderlerine ve çalışanlarına aittir.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ