Makine Haber

Okyanus Teknoloji, IoT Eurasia’da yeni ürün ve çözümlerini sergiledi

Üst düzey iş insanlarını bir araya getiren ve farklı sektörler bazında ‘nesnelerin interneti’ konusundaki güncel gelişmelerin masaya yatırıldığı IoT Eurasia’da yeni ürün ve çözümlerini sergileyen Okyanus Teknoloji, Ar-Ge temelli ileri teknolojileriyle katılımcıların dikkatini çekti.

  • 12 Şubat 2020
Okyanus Teknoloji, IoT Eurasia’da yeni ürün ve çözümlerini sergiledi

Gerçek zamanlı konum belirleme (RTLS), radyo frekanslı tanıma (RFID), mobil teknolojiler ve iletişim teknolojileri alanındaki yüzde 100 yerli çözümleriyle dikkat çeken Okyanus Teknoloji, 11 Şubat 2020’de Şişli Raddison Blu Hotel’de gerçekleştirilen IoT Eurasia’da iş dünyasının önde gelen oyuncularıyla buluştu. Zirvede, nesnelerin interneti konusundaki güncel gelişmelerin yanı sıra; enerji, sağlık, üretim, kamu, ulaşım ve finans başta olmak üzere birçok farklı sektördeki son teknolojiler workshop ve seminerlerle masaya yatırıldı. Etkinlikte Okyanus Teknoloji de, Ar-Ge çalışmalarını 2019 yılı içinde tamamladığı yeni ve ileri teknoloji ürün ve çözümlerini sergiledi.
500’den fazla üst düzey iş insanını bir araya getiren IoT Eurasia’da yer alan standında katılımcıları ağırlayan Okyanus Teknoloji; gerçek zamanlı konum belirleme teknolojisi Wipelot sistemine entegre çalışabilen pasif RFID okuyucular ve diğer aktif-pasif RFID hibrit çözümler, Wipelot yarı mâmul takibi çözümlerine uyumlu pilli yük sensörü, dijital kişi ve ekipman performans takibi ve görev atama-yönetim sistemi, GSM uyumlu kişi iş güvenliği etiketleri, ayakkabı üzerine takılabilen kişi etiketleri gibi yeni nesil ürün, sistem ve çözümlerini tanıttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ