Makine Haber

NT328G Layer 3 Ethernet anahtarı piyasaya sürüldü

28 yüksek hızlı port ve güvenilir kablo hızı anahtarlama performansı sunan NT328G; bant genişliği yoğun endüstriyel uygulamaların günümüz ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak adına sıra dışı bir performans ve güvenililirlik sağlıyor.

  • 06 Aralık 2019
NT328G Layer 3 Ethernet anahtarı piyasaya sürüldü

Red Lion Controls

Endüstriyel otomasyon ve ağ iletişimi için iletişim, izleme ve kontrol alanında küresel uzman olan Red Lion Controls, yenilikçi NT328G Layer 3 Ethernet anahtarını piyasaya sürdü. 28 yüksek hızlı port (24 Gigabit, 4-10 Gigabit) ve güvenilir kablo hızı anahtarlama performansı sunan NT328G; petrol&gaz, su&atık su, enerji, ulaşım, video ve güvenlik marketlerinin yanında, bant genişliği yoğun diğer endüstriyel uygulamaların günümüz ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak adına sıra dışı bir performans ve güvenililirlik sağlıyor.
Red lion’un nt328g layer 3 endüstriyel ethernet modelleri, geniş çeşitlilikte bağlantı seçeneklerini mümkün kılan esnek bir bakır ve fiber port karışımına sahip. Layer 3 yönlendirmesi VLAN’lar ve alt ağlar arasında rotalama sağlarken; ölçeklenebilirlik sunan çeşitliliği de beraberinde getiriyor. Endüstriyel sınıf NT328’nin güçlü özellik seti; şebeke yedekliliği, gelişmiş ve entegre güvenlik, politika tabanlı trafik kontrolü ve kullanımı kolay konfigürasyon ve yönetimini içeriyor. Bu sayede işletme maliyetleri düşerken; kesintisiz ağ aktivitesi izleme aktivitesi sağlanıyor. Şık, fakat dayanıklı raf tipi metal koruma, geniş çalışma ısısı koşulları ve tehlikeli lokasyonlar da dahil olmak üzere zorlu endüstriyel ortamlarda uzun kullanım ömrü için tasarlandı. Bu sayede, daha az arıza süresi sunan dayanıklılık sağlıyor. Büyük ölçekli ve/veya herhangi bir endüstriyel ağ için ideal olan NT328G, hem mevcut, hem de uzun vadeli hız ve medya gereksinimlerini karşılama esnekliğine sahip. Bu sayede yıllarca yatırım koruması sağlıyor.

Davis: “Artık müşteriler dayanıklı bir anahtar çözümüne erişebiliyorlar”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Red Lion Controls Ürün Yönetimi Direktörü Diane Davis, şunları söyledi: “Endüstriyel müşteriler, mevcut ve gelecekteki bant genişliği ihtiyaçlarını karşılaması adına 10 Gigabit hıza ölçeklenebilir güvenli bir kablolu Later 3 anahtarlama performansı talep ediyorlar. Artık müşteriler, ağın kenarından çekirdeğe kadar endüstriyel gereksinimleri karşılayan, geleceğe yönelik ve dayanıklı bir anahtar çözümüne erişebiliyorlar.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ