Makine Haber

Metal işleme alanında devrim niteliğinde yeni ürün

Çok çeşitli endüstrilerde kullanılmak üzere geliştirilen Folia, soğutma gücünü yağlama özellikleriyle birleştiren dünyanın ilk ve tek biyopolimer metal işleme sıvısı. Daha yüksek hızda, daha fazla parça imal edilmesini sağlayan ürün, önemli bir masraf kalemi olan ekipman giderlerini düşürüyor.

Metal işleme alanında devrim niteliğinde yeni ürün

Total Madeni Yağlar

Total Madeni Yağlar, metal işleme alanında devrim niteliğinde bir gelişme olan yeni ürünü Folia’yı pazara sundu. Total, müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdiği Folia ile daha güvenli ve temiz çalışma ortamı sağlayarak sektörde fark yaratıyor.
Çok çeşitli endüstrilerde kullanılmak üzere geliştirilen Folia, soğutma gücünü yağlama özellikleriyle birleştiren dünyanın ilk ve tek biyopolimer metal işleme sıvısı. Biyopolimer ve su bazlı içeriği ile yağ ve emülgatör içermeyen ürün; çeşitli metallerde ve proseslerde geniş uygulama alanı ile benzersiz bir çözüm sunuyor, operatörler ve çalışma ortamı için olağanüstü performans sağlıyor. Ekipman ömrünü uzatan ve daha uzun yağ değişim aralığı sağlayarak operasyon maliyetlerini düşüren Folia, tüm bunlara ilave olarak proses adımlarının sayısını azaltabilme özelliği ile operasyon verimliliğinde optimizasyon sağlıyor. Folia’nın mükemmel soğutma gücü ve yağlama özelliği, daha yüksek hızda daha fazla parça imal etmesini sağlıyor ve önemli bir masraf kalemi olan ekipman giderlerini düşürüyor.

Şanda: “Daha güvenli ve temiz çalışma koşulları sağlıyor”


Total Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, yeni ürünle ilgili açıklamada şunları söyledi: “Folia, sağlık, güvenlik ve çevre düzenlemelerinin kapsayıcı gereksinimlerine yönelik olarak, metal işleme alanında devrim niteliğinde bir gelişme. Yeni ürün, geleneksel yağların yerine biyopolimerleri getiren yenilikçi teknolojisi sayesinde, daha güvenli ve temiz çalışma koşulları sağlıyor. Müşterilerimizin sorunlarına etkin bir şekilde çözüm bulan yenilikçi ürünler geliştirmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını işimizin odağına koyuyoruz. İnovasyon daima DNA’mızın bir parçası. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek geliştirilen bu yenilikçi ürün sayesinde, daha sağlıklı, güvenli ve daha iyi performans gösteren bir çözüm sunuyoruz. Ürün, Türkiye’de şimdiden büyük endüstriyel müşterilerimizde kullanılmaya başlandı.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ