Makine Haber

Yeni nesil Invertec 300TP kaynak makinesi

Invertec 300TP kaynak makinesi, Lincoln Electric Türkiye’nin güçlü mühendislik ve inovasyon geleneğini yansıtıyor. Endüstri standartlarını aşan dayanıklı dizaynı ve yüksek çevrim süreleri ile en zorlu çalışma ortamlarında bile güvenilirlik sağlıyor.

  • 23 Mart 2024
Yeni nesil Invertec 300TP kaynak makinesi

Lincoln Electric Türkiye

Lincoln Electric Türkiye, üretim verimliliğini artırmak ve profesyonel kaynak uygulamalarının bir sonraki adımını sunmak için yeni nesil bir invertörlü TIG kaynak makinesi olan Invertec 300TP’yi tanıtıyor. Mükemmel kaynak sonuçları elde etmek için en son enerji tasarrufu teknolojisi ile donatılan yüksek performanslı kaynak makinesi, endüstriyel dizaynı sayesinde birçok endüstri segmentinde zorlu kaynak uygulamalarını kolaylaştırarak en zorlu ortamlarda bile üstün hareket kabiliyeti ile güvenilirlik sağlıyor.
Yeni nesil Invertec 300TP kaynak makinesi, Lincoln Electric Türkiye’nin güçlü mühendislik ve inovasyon geleneğini yansıtıyor. Endüstri standartlarını aşan dayanıklı dizaynı ve yüksek çevrim süreleri ile en zorlu çalışma ortamlarında bile güvenilirlik sağlıyor. Geliştirilen manuel ve sinerjik yeni tek ve çift darbeli DC-TIG kaynağı fonksiyonu, ince iş parçalarında deformasyon riskini azaltıyor ve kaynak kalitesini artırıyor. Bununla birlikte, düşük ısı girişi sağlarken daha fazla kontrol imkânı sunarak daha az sıçrantı ile daha düzgün bir kaynak deneyimi sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve dijital kontrol özellikleriyle, kaynak işlemlerini izleme ve ayarlama kolaylığı sunuyor. Aynı zamanda True HD testi ile IP 23 koruma sınıfına Invertec 300TP, hafif ve taşınabilir tasarımıyla esneklik sağlarken, modüler yapısı kullanıcıların ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebiliyor. Punta kaynağı, BI-Level TIG fonksiyonu ve kolay kurulum özellikleri, hızlı ve kaliteli kaynak uygulamaları için imkân sağlıyor. Ayrıca, rutil, bazik ve selülozik gibi her tür, elektrod yakma kabiliyeti gibi ileri özelliklerle, profesyonel kaynakçıların ihtiyaçlarına kusursuz bir çözüm sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ