Makine Haber

LMSCA ile hassas konumlandırma

Son derece kompakt ve aynı zamanda güçlü olan yeni LMSCA sistemi, sadece 120 mm uzunluğunda ve çok küçük bir kurulum alanına ihtiyaç duyuyor. Söz konusu sistem, 200 mm çapındaki mesafe ölçüm tekerleği ile de kombine edilebiliyor.

LMSCA ile hassas konumlandırma

Wachendorff Automation

Alman üretici Wachendorff Automation, uzunluk ölçüm sistemleri portföyünü genişletiyor. Son derece kompakt ve aynı zamanda güçlü olan yeni LMSCA sistemi, sadece 120 mm uzunluğunda ve çok küçük bir kurulum alanına ihtiyaç duyuyor. 200 mm çapındaki mesafe ölçüm tekerleği ile de kombine edilebiliyor.
WDGP serisinin önceden birleştirilmiş enkoderleri ile milimetre başına 80 darbe veya darbe başına 0,0125 mm çözünürlük elde edilebiliyor. Kanıtlanmış Wachendorff manyetik sensör teknolojisi, artık dönüş başına 1 ilâ 16.384 darbe arasında herhangi bir darbe sayısı ile kullanılabilir. Ters kutuplar ile TTL ve HTL çıkışları da sipariş sırasında seçilebiliyor. Ölçüm sisteminin diğer önemli özellikleri ise, 5 Newton’luk artışlarla 0 ilâ 20 Newton arasında ayarlanabilir temas basıncı ve ayrıca kayıpsız merkez vida.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ