Invertec 400TP TIG kaynak makinesi

Yüksek performansı ve kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken Invertec 400TP, TIG kaynağının yanı sıra selülozik elektrodlar da dahil olmak üzere örtülü elektrod ve oluk açma kaynak yöntemlerini de gerçekleştirebiliyor. Makine, hafif ve kompakt yapılı soğutma sistemi ile sürekli ve güvenilir bir kaynak deneyimi sunuyor.

  • 13 Haziran 2024
Invertec 400TP TIG kaynak makinesi

Lincoln Electric

Yüksek performansı ve kullanıcı dostu tasarımı ile dikkat çeken yeni nesil Lincoln Electric Invertec 400TP TIG kaynak makinesi, dijital ve dahili iletişim sistemleri ile USB bağlantı noktası gibi özellikleri sayesinde kaynak işlemlerini izlemeyi ve takip etmeyi kolaylaştırıyor.
TIG kaynağının yanı sıra selülozik elektrodlar da dahil olmak üzere örtülü elektrod ve oluk açma kaynak yöntemlerini de gerçekleştirebilen makine, yüzde 40 çevrim oranına sahip. Hafif ve kompakt yapılı soğutma sistemi ile sürekli ve güvenilir bir kaynak deneyimi sunan makine, aynı zamanda sinerjik, pulse özellikleri ile modüler tasarımı ve hareket kabiliyeti sayesinde çeşitli endüstriyel uygulamalarda kolaylık sağlıyor.
Yüksek enerji verimliliği sunan invertör teknolojisi ile Invertec 400TP, enerji maliyetlerinden tasarruf sağlıyor. Güç tasarruf modları ve jeneratörle çalışma özelliği ve ağır endüstriyel şartlarda bile çalışabilme yeteneğine sahip olan cihaz, korunmuş elektronik kartlar ve metal gövdesi ile ağır endüstriyel koşullara dayanabiliyor, IP23 koruma sınıfı ve üç yıllık garanti süresi ile de güven veriyor.

Daha düşük ısı girdisi sağlıyor
Yeni nesil çift darbeli kaynak yöntemi, ince iş parçalarında çarpılma ve yamulma riskini azaltarak daha düşük ısı girdisi sağlıyor. Bu yenilikçi teknoloji, kaynak hızını ve kalitesini artırırken, CrNi’li ve ısıya duyarlı malzemelerin kaynağı için ideal bir çözüm sunuyor.
İnce malzemeler için geliştirilen küçük punto dikiş özelliği ise, birden çok ve tekrar eden kaynak uygulamaları için ideal olup, iş parçasının yüzeyini eritip kaynatarak dayanıklı bir kaynak oluşmasını ve yüksek korozyon dayanımı sağlıyor.
Kolay gezinti sağlayan iki adet basmalı ve bir adet döner hassas ayar butonu ile kullanıcı dostu bir arayüz sunan makine, aynı zamanda kullanıcı arayüzü, 15 farklı dil seçeneği ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. USB bağlantısı sayesinde analiz etme, hızlı karar verme, sistem güncellemesi ve kaynak verilerinin toplanması gibi işlemlerin kolayca gerçekleştirilebildiği makine, endüstriyel kaynak uygulamalarında üstün bir standart sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ