Makine Haber

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, ‘Yılın Üretici Devi Ödülü’ne lâyık görüldü

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, Mavi Elma Ödül Töreni kapsamında ‘Yılın Üretici Devi Ödülü’nün sahibi oldu. Çevrim içi bir platform üzerinden canlı olarak düzenlenen ödül töreninde, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Üretimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Levent Aydın’a ‘Yılın Üretici Devi Ödülü’ takdim edildi.

  • 23 Ocak 2021
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, ‘Yılın Üretici Devi Ödülü’ne lâyık görüldü

2021 yılında da başarılarını sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde gerçekleştirilen Mavi Elma Ödül Töreni kapsamında ‘Yılın Üretici Devi Ödülü’nün sahibi oldu.
Bu yıl 13. kez düzenlenen Mavi Elma Ödül Töreni’nde sektörün en büyük şirketleri, birçok farklı başlık altında ödüllendiriliyor. Çevrim içi bir platform üzerinden canlı olarak 22 Ocak 20201 tarihinde düzenlenen ödül töreninde, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Üretimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Levent Aydın’a ‘Yılın Üretici Devi Ödülü’ takdim edildi.

Aydın: “Daha pek çok başarıya imza atacağız”
Çevrim içi düzenlenen ödül törenine katılan Levent Aydın, şunları söyledi: “Ülkemizin güzide üniversitelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi’nin İşletme Kulübü tarafından bu ödülü almak son derece onur verici. Bu ödülü, 5 bin 500 çalışanımız ve geçmişten bugüne bize hizmet eden ve bizi yetiştiren değerli eski yöneticilerimiz de dâhil tüm Toyota camiası adına onur duyarak kabul ediyorum. Uygulamaya devam edeceğimiz temel değerlerimiz ile varlığımızı gelecek yıllarda da sürdürerek, daha pek çok başarıya imza atacağız; buna gönülden inanıyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ