Makine Haber

Coşkunöz Holding şirketlerinden CITS, Dassault Systèmes’in yeni iş ortağı oldu

2021 yılında Bilişim 500 listesinde 244. sırada yer alan ve yenilikçi teknolojileri kullanarak iş süreçlerine ve problemlere çözümler sunan CITS Bilişim Hizmetleri, yeni iş ortağı Dassault Systèmes ile dijital dönüşüm hizmetlerini ivmelendirerek sektörlerin geleceğine yön vermeyi hedefliyor.

  • 13 Eylül 2022
Coşkunöz Holding şirketlerinden CITS, Dassault Systèmes’in yeni iş ortağı oldu

Coşkunöz Holding ve bağlı şirketlerinin özellikle sanayiye yönelik bilgi teknolojileri alanındaki 30 yılı aşkın birikimi ve tecrübesini girişime dönüştürme amacıyla kurulan CITS Bilişim Hizmetleri, Dassault Systèmes’in yeni iş ortağı oldu. CITS; Dassault Systèmes’in farklı sektörlerde dijital dönüşümle ilgili Delmia, Enovia ve 3DExperience platform ürünlerinde firmayla iş ortaklığı yapacak.
CITS söz konusu iş birliğiyle; Türkiye pazarındaki ulaşım & mobilite, savunma & havacılık ve endüstriyel ekipman sektörlerinde yer alan kurumların, operasyonel mükemmellik ve çevik planlama & çizelgeleme hedeflerine ulaşmak ve bunu sürdürülebilir hale getirmek için küresel üretim operasyonlarını dönüştürmelerine Dassault Systèmes teknolojileriyle yardımcı olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ