Makine Haber

Fanuc, plastik enjeksiyon çözümlerini Plast Eurasia İstanbul’da sergileyecek

Plastik endüstrisinin öncü fuarlarından Plast Eurasia İstanbul’a katılacak Fanuc, fabrika otomasyonuna dair yenilikçi teknolojilerle donattığı çözümlerini ziyaretçileriyle buluşturacak. Şirket etkinlikte, Roboshot S100iB ve Roboshot S150iB plastik enjeksiyon makinelerini sergileyecek.

  • 25 Ekim 2023
Fanuc, plastik enjeksiyon çözümlerini Plast Eurasia İstanbul’da sergileyecek

Japonya merkezli CNC, robot ve makine üreticisi Fanuc, 22-25 Kasım 2023 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Plast Eurasia İstanbul 2023’e (32. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı) katılacak. Şirket, plastik makinelerinden makine yan ve ara sanayi ürünlerine, ham madde ve kimyasallardan ısı kontrol cihazlarına kadar plastiğin alanına giren en yeni ürün ve teknolojilerin sergileneceği fuarda Roboshot S100iB ile Roboshot S150iB yüzde 100 elektrikli plastik enjeksiyon makinesini tanıtacak.

Yiğit: “Çok değerli bir fuar”


Dinamik ve istikrarlı yapısı ile uluslararası kimliği ön planda olan ve her geçen yıl büyümesini sürdüren Plast Eurasia İstanbul’da yer almanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Fanuc Türkiye Genel Müdürü Teoman Alper Yiğit, “Sektördeki en son bilgi ve teknolojiyi bir araya getirmesi açısından fuarın varlığı çok değerli. Biz de her yıl katıldığımız Plast Eurasia’da geniş katılımcı profiliyle tanışıp yeni iş fırsatları yakalama, yeni iş birlikleri kurma imkanı buluyoruz. Bu yıl da fuarda tanıtacağımız çözümlerimiz arasında en dikkat çekenler arasında düşük karbon ayak bizi ile öne çıkan plastik enjeksiyon makinemiz Roboshot S100iB yer alıyor. Roboshot SiB serisinin en yeni özelliklerini keşfetmek isteyen katılımcıları teknolojilerimiz hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Sergileyeceğimiz bir diğer makinemiz olan Roboshot S150iB’de ise otomotiv sektörüne yönelik lens üretimini gerçekleştireceğiz. Sergilediğimiz tüm yüzde 100 elektrikli plastik enjeksiyon makinelerimiz dünya çapında en düşük toplam sahip olma maliyeti, en düşük enerji tüketimi gibi özellikleri ile müşterilerimizin tercihi oluyor” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ