Makine Haber

Bir erteleme kararı da Hannover Messe Fuarı’ndan geldi

Deutsche Messe A.G, Almanya’nın Hannover şehrinde 20-24 Nisan’da gerçekleştirmeyi planladığı Hannover Messe Fuarı’nı 13-17 Temmuz 2020 tarihine erteleme kararı aldı. Şirketten yapılan açıklamada, son dönemde etkisini dünya genelinde artıran Corona virüsü nedeniyle söz konusu kararın alındığı belirtildi.

  • 06 Mart 2020
Bir erteleme kararı da Hannover Messe Fuarı’ndan geldi

Almanya’nın Hannover kentinde 20-24 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan uluslararası sanayi ve endüstriyel teknoloji fuarı Hannover Messe’nin yeni tarihleri 13-17 Temmuz 2020 oldu.
Konu hakkında bir açıklama yapan Deutsche Messe AG Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Jochen Köckler, “Fuar katılımcılarının, ziyaretçilerin, çalışanların ve halkın sağlığı her zaman önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Katılımcılarımıza inovasyonlarını sergilemeleri ve iş birliği sağlamaları için sunabileceğimiz en erken tarihin temmuz ayı olması ve virüsün küresel ekonomi üzerindeki etkisinin yılın ilk yarısıyla sınırlı kalacağına olan inancımız sebebiyle, Hannover Messe için belirlediğimiz yeni tarihlerin küresel ekonomiye önemli bir güç sağlayacağını düşünüyoruz” dedi.
Hannover Messe ziyaretçilerinin fuar alanına giriş biletleri, yeni tarih olan 13-17 Temmuz’da da geçerli olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ