Makine Haber

Ewon Flexy, ‘ThingWorx Ready’ statüsü kazandı

Endüstriyel iletişim ve endüstriyel nesnelerin internetinde bağımsız çözüm tedarikçisi olan HMS Networks, kullanıcıların makine verilerini Ewon Flexy ve Talk2M bulutu kullanarak PTC’nin ThingWorx Platformu’na entegre etmesine olanak tanıyan yeni PTC Marketplace çözümünü piyasaya sundu.

Ewon Flexy, ‘ThingWorx Ready’ statüsü kazandı

HMS Networks

PTC İş Ortağı Ağı’nın bir üyesi olan HMS Networks, Ewon Flexy edge ağ geçitleri ve ilişkili Ewon Talk2M bulutunu, PTC ThingWorx Endüstriyel IoT (IIoT) Çözüm Platformu ile entegre eden yeni bir uzantının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. ThingWorx için Ewon uzantısı PTC tarafından doğrulanıp ‘ThingWorx Ready’ statüsüne hak kazandı.
PTC ThingWorx Ready programı, teknoloji şirketleri içi ürünlerinin ThingWorx platformunda çalışabilirliğinin doğrulamasına olanak tanıyor. Bir ürün ThingWorx Ready statüsü elde ettikten sonra; bu ürün PTC’nin ortaklarının ve müşterilerinin IIoT araçlarına, pazara hazır çözümlere ve çözüm dağıtımlarına yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi teknolojilere erişip, bunları tanıtabilecekleri dijital alan olan PTC Marketplace üzerinde kullanılabilir hale geliyor.
ThingWorx için Ewon Flex uzantısı, makine OEM’leri ve sistem entegratörlerine, internet üzerinden başlıca tüm PLC tedarikçilerinin sunduğu PLC’lerden ThingWorx Platformu’na kolay ve güvenli veri entegrasyonu gerçekleştirme olanağı tanıyor. Bu entegrasyon sayesinde, PTC partnerleri ve müşterileri kendi pazarlarına göre kişiselleştirilmiş son teknoloji makine servisi çözümleri uygulayabiliyor.

Knake: “Büyük bir değer yaratma potansiyeline sahip”
Uzaktan makine bağlantısının HMS ağları için çekirdek bir pazar olduğunu ifade eden HMS Başkan Yardımcısı ve Amerika Kıtası Genel Müdürü Kevin Knake, “Kanıtlanmış Ewon Flexy ve Talk2M çözümlerimiz aracılığıyla ThingWorx için güvenli ve kullanıma hazır makine bağlantısı sunuyor olabildiğimiz için heyecanlıyız. Bu sayede, müşterilerimize pazar lideri niteliğinde hizmet çözümleri sunabilmeleri için belirgin bir yol açıyoruz. Asset Advisor de dâhil olmak üzere tüm ThingWorx hizmetleri, makine OEM müşteri tabanımız için büyük bir değer yaratma potansiyeline sahip” dedi.

Kateman: “Sevindirici bir gelişme”
HMS Networks’ün ThingWorx Ready programının bir parçası olmasının kendileri için sevindirici bir gelişme olduğunu kaydeden PTC Stratejik Ortaklıklar Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Kateman ise, şöyle devam etti: “HMS’nin ThingWorx için sunduğu yeni Ewon Flexy uzantısı, ThingWorx kullanıcılarının makine verilerini entegre etmeleri için yeni olanaklar sağlıyor. Teknoloji ortakları ağımız; müşterilerimize ve ortaklarımıza IIoT çözümleri için değer katabilecek ve iş değeri elde etme süresini hızlandırmaya yardımcı olabilecek yenilikçi kaynaklar sunmamızı sağlıyor.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ