Makine Haber

Ceran Gres ile makinelerin ömrü uzuyor

Patentli Total Ceran teknolojisi ile zorlu ve ağır koşullarda faaliyet gösteren işletmelerin çözüm ortağı olan Total Madeni Yağlar, Ceran Gres ile demir-çelik, çimento, kâğıt ve gıda gibi sektörlerdeki makinelerin ihtiyaç duyduğu yüksek performansı karşılıyor.

  • 10 Kasım 2020
Ceran Gres ile makinelerin ömrü uzuyor

Total Madeni Yağlar

Total Madeni Yağlar, yarım asırlık saha tecrübesiyle tüm endüstriyel segmentlerdeki zorlu uygulamalara özel geliştirilmiş çok çeşitli ve yenilikçi gres çözümleri sunuyor. Ceran, demir-çelik, çimento, kâğıt ve gıda gibi sektörlerdeki makinelerin ihtiyaç duyduğu yüksek performansı karşılıyor.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ve 50 yılı aşkın süredir yenilikçi ve yüksek performanslı ürün ve çözümler geliştirdiklerini söyleyen Total Turkey Pazarlama Teknik Servisler Müdürü Özgecan Çakıcı, ana hedeflerinin müşteri odaklı davranmak olduğunu belirtti.

“Korozyona ve oksidasyona karşı mükemmel koruma özelliğine sahip”


Demir-çelik, otomotiv, çimento ve enerji gibi rekabetin yoğun olduğu sektörlerde işletme giderlerini azaltmanın ve verimliliği artırmanın büyük bir önem taşıdığını kaydeden Çakıcı, “Total Madeni Yağlar, makinelerden en yüksek verimi almaya yardımcı olurken; ihtiyaç duyulan güvenilirliği ve rekabet avantajını sunuyor. Ceran ile Total Madeni Yağlar olarak, yeni nesil kalsiyum sülfonat kompleks teknolojili gresi biz geliştirdik. Yüksek basınca, suya ve yüksek sıcaklığa karşı dayanıklılık ve mekanik stabilite sağlayan Ceran; aynı zamanda korozyona ve oksidasyona karşı mükemmel koruma özelliğine sahip” dedi.

“Sürekli olarak özel gresler geliştiriyoruz”
Dünya çapında geçerli OEM onaylarına sahip farklı ihtiyaçları karşılayan gresler sunduklarını da belirten Özgecan Çakıcı, şöyle konuştu: “Mühendislerimiz ve araştırmacılarımız, otomotiv sektöründeki ilk dolum uygulamaları için sürekli olarak özel gresler geliştiriyorlar. Çimento sektöründeki en ağır şartlarda bile üretim prosesinin her aşamasında performans ve devamlılık sağlıyoruz. Kâğıt endüstrisinin, zorlu ve ağır işletme koşulları için yenilikçi çözümler sunuyoruz. İnovasyon; güçlü değerlere sahip DNA’mızın merkezinde bulunuyor. Gıda sektöründe de gerekli tüm emniyet standartlarını karşılamak için çok çeşitli NSF H1 tescilli gresleri geliştirdik. ‘Nevastane’ isimli bu ürün serisi Ceran ile aynı teknolojiye sahip. Yüksek sıcaklıktaki operasyonlar ile uyumlu söz konusu gresimiz, yangına karşı dirençli hidrolik yağlarımız ve dişli yağlarımız ile ekipmanların ömrünü ve verimliliğini artırıyoruz. Kirlilik, toz, su ve sıcaklık değişimlerinin etkisini azaltırken; çevre üzerindeki etkiyi de en aza indiriyoruz. Reach tarafından onaylı ürün gamımız, çevreye duyarlı kalıp yağımız Ironcast ve madeni yağ tüketiminde optimizasyon sağlayan, üstün suya dayanım kabiliyetine sahip Ceran gres ile çevre ve sağlık standartları ile uyumluyuz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ