Makine Haber

Lico otomat tezgahlar düşük maliyet ve yüksek performans sunuyor

GNC Makina güvencesi ile üretim sektörüne sunulan Lico otomat tezgahlar, rekor ve cıvata-vida gibi üretim yapan firmalara büyük avantaj sağlıyor. Üretim aşamasında hassasiyet gerektiren ürünlerin işlendiği söz konusu tezgahlar, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasıyla da rakiplerinden ayrılıyor.

Lico otomat tezgahlar düşük maliyet ve yüksek performans sunuyor

GNC Makina

Günümüz üretim sektöründe gelinen noktada, üreticilerin kâr marjlarını korumak ve hatta artırmak için alınabilecek en hızlı aksiyonlar arasında otomasyona yönelmek geliyor. Robotlar veya tek bağlamada tüm parçaları işleyen kapsamlı tezgahlar üretim sektöründe daha fazla tercih ediliyor.
Personel maliyetlerini düşürmek, daha hassas üretim yapmak, daha az fire vermek ve zamandan tasarruf etmek üreticiler için öncelikli konular. Tüm bu özellikleri kapsayan Lico tezgahlar uzun ve kısa vadede üreticiye büyük bir katma değer sağlıyor.
Türkiye’de, rekor ve cıvata-vida gibi hassasiyetin önemli olduğu, yüksek adetli ve ufak parça işleyen üreticilerin ilgi odağı olan Lico; rijit yapısı, geliştirdiği slider sistemi ile aynı anda 5-6 işlemi yapabilme kapasitesine sahip. Tayvan’da 1978 yılında kurulan Lico, dünyanın sayılı otomat tezgahı üreticilerden biri. 3 eksenli bir tornada 40-50 saniyede yapılan bir işi 7 saniye gibi kısa bir sürede bitirebilecek kapasiteye sahip olan söz konusu tezgahlar, dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları ile dikkat çekiyor.
Üretim kapasitesini önemli oranda artırabilen Lico tezgahlar, diğer tezgahlara oranla düşük maliyetleri ile ayrıcalıklı bir alternatif oluşturuyor. Canlı ve statik takımların aynı anda kullanıldığı tezgahlarda, ihtiyaç halinde 2-3 iş milli seçenekler de kullanılabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ