Makine Haber

Tahrik sistemlerini online olarak hızlı ve kolay bir şekilde seçmek…

Faulhaber Sürücü Seçim Aracı ile özellikle projeler için gerekli olan Faulhaber sürücü sistemi kesin olarak belirlenebilir ve ardından özel bir sorgulama yapılabilir. Uygun çözümü hızlı bir şekilde belirlemek için hız ve tork gibi çok az bilgi yeterlidir.

  • 04 Mart 2020
Tahrik sistemlerini online olarak hızlı ve kolay bir şekilde seçmek…

Faulhaber

Kullanıcı dostu Faulhaber Sürücü Seçim Aracı ile özellikle projeler için gerekli olan Faulhaber sürücü sistemi kesin olarak belirlenebilir ve ardından özel bir sorgulama yapılabilir. Geliştiriciler ve uygulama mühendisleri için (eğer dar bir zamanları varsa) en ideal çözümü sunar.
Uygun çözümü hızlı bir şekilde belirlemek için hız ve tork gibi çok az bilgi yeterlidir. En önemli parametreleri içeren okunması kolay bir liste hesaplanan seçenekleri gösterir. Üç ürüne kadar bir karşılaştırma fonksiyonu bulunan sistem, kapsamlı ürün verilerini hemen bir tabloda sunar.
Eğer belirli bir motor serisi veya bir motor/redüktör kombinasyonunun özel serisi zaten uygun ise, bu önceden seçilebilir ve çözüm gerekli performansla bağlantılı olarak hesaplanabilir.
Söz konusu seçim aracı; ek sürücü tipleri, ürünler ve işlevlerle kademeli olarak geliştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ