Makine Haber

Yeni yüksek ilerlemeli SP frezeleme sistemleri, zorlu uygulamaların üstesinden kolayca geliyor

Seco yüksek ilerlemeli SP frezeleme sistemi, malzemelerde talaş kaldırma oranlarını artırıp talaş boşaltmayı maksimuma çıkaran ve takım ömrünü uzatan optimize giriş açısının yanı sıra özel kesme geometrisinden ve özel uç kalitelerinden oluşan bir kombinasyona sahiptir.

  • 25 Ekim 2022
Yeni yüksek ilerlemeli SP frezeleme sistemleri, zorlu uygulamaların üstesinden kolayca geliyor

Seco Tools

Sert çelikler, paslanmaz çelikler, süper alaşımlar ve titanyum gibi zorlu malzemelerin frezelenmesi, işleme maliyetlerini artırıp beklenmedik çalışmama sürelerini beraberinde getiren kenarda talaş birikmesine veya çentikli kenarlara ve kırılan uçlara neden olur. Bu zorlu ISO P, M ve S malzemelerinin üstesinden gelmek için yeni nesil Seco yüksek ilerlemeli SP frezeleme sistemi, malzemelerde talaş kaldırma oranlarını artırıp talaş boşaltmayı maksimuma çıkaran ve takım ömrünü uzatan optimize giriş açısının yanı sıra özel kesme geometrisinden ve özel uç kalitelerinden oluşan bir kombinasyona sahiptir.

Çok çeşitli yüksek ilerlemeli frezeleme operasyonları ve malzemeleri için kullanılabilir
Çok amaçlı bir yüksek ilerlemeli SP takımı, çok çeşitli yüksek ilerlemeli frezeleme operasyonları ve malzemeleri için kullanılabilir. Takım, takım envanterlerini daha da azaltmak için kopya frezeleme, yokuş frezeleme, cep boşaltma, yüzey frezeleme ve dalma kesme gibi operasyonları optimize eder. Kullanıcılar, çeşitli işleme stratejilerini ve parça malzemelerini uygulamak için çok sayıda takım arasında değişiklik yapma ihtiyacını ortadan kaldırarak frezeleme performansını en üst düzeye çıkarır.

Patriarca: “Üstün bir fiyat-performans oranı sağlıyor”
Seco Tools Global Yüksek İlerlemeli Frezeleme Ürün Müdürü Benoît Patriarca, konu hakkında şunları söyledi: “Erken takım aşınması iş maliyetlerini artırır ve üretim süresini uzatan beklenmedik makine arıza sürelerine yol açar. Yüksek ilerlemeli SP sisteminin optimize edilmiş giriş açılarıyla özel kesme geometrileri ve kalitelerinin bir araya getirilmesi, iş teslim sürelerini kısaltmak için daha hızlı işlemeye olanak tanırken, aynı zamanda üstün bir fiyat-performans oranı da sağlar.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ