Makine Haber

BXT motor ailesi, çap uyumlu ve entegre hız kontrolörü ile tüm boyutlarda genişletildi

Kısa tasarıma sahip fırçasız DC servo motorlardan oluşan BXT motor ailesi, çap uyumlu ve entegre hız kontrolörü ile tüm boyutlarda genişletildi. Sadece 6,2 mm ek montaj uzunluğuna sahip motor/hız kontrolörü kombinasyonları, IEF3-4096 (L) entegre enkoderlere sahip ürünlerle aynı kurulum alanına sahip.

  • 23 Haziran 2020
BXT motor ailesi, çap uyumlu ve entegre hız kontrolörü ile tüm boyutlarda genişletildi

Faulhaber

Kısa tasarıma sahip fırçasız DC servo motorlardan oluşan BXT motor ailesi, çap uyumlu ve entegre hız kontrolörü ile tüm boyutlarda genişletildi. Sadece 6,2 mm ek montaj uzunluğuna sahip motor/hız kontrolörü kombinasyonları, IEF3-4096 (L) entegre enkoderlere sahip ürünlerle aynı kurulum alanına sahip. Enkoder varyantları ile birlikte sinerji etkilerinin kullanılmasıyla, hız kontrolörü de sağlam motor gövdesine tam olarak entegre edilmiş hale geliyor.
Kanıtlanmış Faulhaber SC teknolojisine sahip motorlar, Motion Manager (sürüm 6.6’dan itibaren) ile hızlı, kolay ve rahat bir şekilde çalıştırılabiliyor. Hız kontrolörü, uygulamaya altı kutuplu düz bir kablo ile bağlanabileceği gibi, isteğe bağlı olarak da uygun konektörler sunuluyor.

Termal kayıpları en aza indiriyor
Hız kontrol cihazı; 2214… BXT H, 3216… BXT H ve 4221… BXT H yuvalı BXT motorlarıyla kombine edilebiliyor. Tam entegrasyonla bile, sağlam hız kontrolörü, karşılık gelen ana motorların neredeyse tüm güç ve hız aralığının kullanımını garanti ediyor. İyi tasarlanmış soğutma konsepti ise, termal kayıpları en aza indiriyor.
Hızların en küçük alanlarda tam olarak kontrol edilmesi ve ilaveten yüksek torklara ihtiyaç duyuluyorsa, BXT H motorların entegre hız kontrolörü ile kombinasyonu en ideal çözüm. Tipik uygulamaları arasında; pompalar, el cihazları (örneğin, dövme endüstrisi için), ekipman imalatı ve laboratuvar ile endüstriyel otomasyon yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ