Makine Haber

Ewon Talk2M görselleştirme çözümü

Talk2M görselleştirme ile makine üreticileri, makine verilerini görselleştirmek, bildirimler ve raporlarla birleştirilmiş geçmiş verilerin tablolarını almak için hızlı ve uygun maliyetli bir yol elde ediyorlar. Bu kullanıma hazır IoT çözümü, makinelerle ilgili karar verme süreçlerini kolaylaştırıp iyileştiriyor.

  • 28 Mart 2023
Ewon Talk2M görselleştirme çözümü

HMS Networks

HMS Networks, makine üreticilerinin makine sorunlarını kolayca algılamasını ve genel ekipman verimliliğini artırmasını sağlayan Ewon Talk2M görselleştirme çözümünü piyasaya sürdü. Talk2M görselleştirme ile makine üreticileri, makine verilerini görselleştirmek, bildirimler ve raporlarla birleştirilmiş geçmiş verilerin tablolarını almak için hızlı ve uygun maliyetli bir yol elde ediyorlar. Bu kullanıma hazır IoT çözümü, makinelerle ilgili karar verme süreçlerini kolaylaştırıp iyileştiriyor.
Endüstriyel makineler, kullanım ömürleri boyunca servise tabi tutulmalı ve desteklenmelidir. Ancak müşterilerin destek beklentileri arttıkça bakım pahalı hale gelebilir ve makine kullanım dışı kalma süresi makine kullanıcıları arasında kabul edilemez hale gelir. Ayrıca makine üreticileri, servis teknisyenlerinin daha büyük hacimli makineleri yönetmesini de istemektedirler. Rekabetçi kalabilmek için ise makinelerini son teknoloji destek altyapısıyla geliştirmeleri gerekir.
Maliyeti artırmadan artan müşteri tabanının kârından yararlanmanın anahtarı, makine performansı ve sağlığı hakkında tam bilgi sahibi olabilmektir. Makine üreticileri ve servis teknisyenleri, makinelerin içindeki değerli verileri görselleştirerek, verilen desteği iyileştirmek ve daha iyi kararlar almak için ihtiyaç duydukları bilgi ve içgörüleri elde ederler.

Makine verilerinin kolayca görselleştirilmesini sağlıyor
Yeni Talk2M görselleştirme işlevi, makine üreticilerinin trendleri incelemek, panolar oluşturmak, alarmlar kurmak ve müşterilerin makinelerinin herhangi bir yönüne kullanıcı kontrollü erişim sağlamak için makine verilerini kolayca görselleştirmelerini sağlar. Makine verileri, kanıtlanmış ve güvenilir endüstriyel bulut çözümü Ewon Talk2M’ye bağlanan bir Ewon Flexy ağ geçidi tarafından toplanır. Bugün itibariyle Talk2M üzerinden 400 binden fazla makine birbirine bağlı durumda.

Thinnes: “Eksiksiz bir destek çözümü”
HMS Networks İş Birimi Ewon Ürün ve Pazarlama Direktörü Sébastien Thinnes, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu yeni görselleştirme işleviyle makine üreticileri, işletmeleri küçük olsa bile gelişmiş, güvenli ve eksiksiz bir destek çözümüne sahip olabiliyorlar.”
Yeni görselleştirme işlevi, Talk2M Pro’nun tüm kullanıcıları tarafından hiçbir ek ücret ödemeden kullanılabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ