Makine Haber

Dâhili akü modüllerine sahip EasyUPS 3M 3 fazlı UPS

Schneider Electric, iş sürekliliğini daha kolay hale getiren, dâhili akü modüllerine sahip EasyUPS 3M 3 fazlı UPS’i pazara sundu. İşletmeler için rekabet gücünü artıran özellikler sağlayan söz konusu ürün, kolay kurulum, kullanım ve servis imkânı sunuyor.

  • 26 Aralık 2019
Dâhili akü modüllerine sahip EasyUPS 3M 3 fazlı UPS

Schneider Electric

İş sürekliliğini kolaylaştıran EasyUPS 3M 3 fazlı UPS, 60 ve 80 kVA (400V) dâhili yüksek kapasiteli akü modüllerine sahip. Kurulum, kullanım ve servis kolaylığı sunan yeni ürün, sadeliği ile de dikkat çekiyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelerde iş sürekliliğini sağlayan UPS, veri merkezleri-endüstriyel ortamlar için kullanım kolaylığı sunuyor.
Türkiye de dâhil olmak üzere küresel pazarın büyük bir bölümünde satışa sunulan EasyUPS 3M, 2019’un başında 60-200 kVA’yı destekleyen harici aküler için pazara sunulmuştu. Dâhili akü modüllerine sahip EasyUPS 3M ile kullanıcı, kendi çalışma yükü için uygun tanımlı çalışma süresine sahip UPS’i kolayca seçebiliyor. Bu, seçim sürecini kolaylaştırıyor ve çözümün dağıtım sürecini hızlandırıyor.

Thompson: “Toplam sahip olma maliyetini azaltıyor”
Schneider Electric 3 Fazlı Ürünler Başkan Yardımcısı Christopher Thompson, yeni ürün hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Optimum ayak izi sağlayan tasarımı ve rekabet gücü yüksek ürün özellikleri ile dâhili akü modüllerine sahip EasyUPS 3M, Schneider Electric’in geniş bir endüstri yelpazesinde, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve iş ortaklarının gereksinimlerini daha iyi karşılamasını mümkün kılıyor. Bu; küçük ve orta ölçekli işletmeler, veri merkezleri ve üretim tesisleri için ürünü son derece uygun hale getiriyor. Pazardaki güvenilir ve kolay bir çözüme yönelik giderek artan ihtiyacı karşılayan ürün, toplam sahip olma maliyetini azaltırken; güç kullanılabilirliği, yönetilebilirlik ve kalite sağlıyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ