Makine Haber

CEAG ExLin lineer LED’leri

Eaton, endüstriyel ve tehlikeli alanlarda aydınlatmada en son yeniliği olan Zone 1 ve 2 sertifikasına sahip Crouse-Hinds series CEAG ExLin lineer LED’lerini endüstrinin kullanımına sundu. Patlamaya karşı korumalı LED armatürü, yüksek güvenilirliğe sahip enerji tasarruflu aydınlatma sağlıyor.

  • 31 Ekim 2019
CEAG ExLin lineer LED’leri

Eaton

Enerji yönetimi şirketi Eaton, endüstriyel ve tehlikeli alanlarda aydınlatmada en son yeniliği olan Zone 1 ve 2 sertifikasına sahip Crouse-Hinds series CEAG ExLin lineer LED’lerini endüstrinin kullanımına sundu. Patlamaya karşı korumalı LED armatürü, endüstriyel müşterilere geleneksel florasan armatürlere göre önemli maliyet tasarrufu sağlayabilen, yüksek güvenilirliğe sahip enerji tasarruflu aydınlatma sağlıyor.

Agan: “Geniş bir çözüm portföyü sunuyoruz”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Eaton IEC Pazarlama Direktörü Andrew Agan, “Zorlu ve tehlikeli ortamlar için geniş bir çözüm portföyü ile Eaton, müşterilerin tesislerini modernleştirmelerine, kesintisiz operasyonları ve artırılmış üretkenliği desteklemelerine yardımcı olmak için derin bir uzmanlık uyguluyor. Yeni CEAG ExLin LED lineer armatürlerimizle endüstriyel müşteriler, aydınlatma sistemlerinin ihtiyaç duyduğu toplam maliyeti, enerji verimliliğini ve bakımını iyileştirebilirler.”

IEC, IECEx ve ATEX standartlarına uygun
Eaton’ın zorlu ve tehlikeli alanlar için geniş kapsamlı çözümlerinin bir parçası olan ExLin armatürleri, patlayıcı ortamlarda kullanılan ekipman için Uluslararası Elektroteknik Komisyonu (IEC) ve Avrupa Birliği (IECEx ve ATEX) standartlarına uygun. Söz konusu ürünler, 2×18 watt (W), 2x36W ve 2x58W tehlikeli alan florasan armatürlerinin yerini almak için tasarlandı. ExLin, hafif ve -40 ºC ilâ 55 ºC çalışma sıcaklığına sahip. Ek olarak; Eaton’ın özel optiği, gereken armatür sayısını azaltma potansiyeli ile gerektiğinde ışığı sağlamak için ışık dağılımını iyileştiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ