Makine Haber

Double Turbo kare dik kenar freze ve uçları

Double Turbo, iş atölyelerinin ve büyük miktarda üretim yapan tesislerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu sistem, yüzeydeki uyuşmazlık olasılığını azaltmak ve 90 derecelik açı hassasiyeti sağlamak için mümkün olan en pozitif helisel açıya sahip son derece doğru bir geometriyi içeriyor.

  • 06 Şubat 2020
Double Turbo kare dik kenar freze ve uçları

Seco Tools

Seco Tools, yüksek makine gücü tüketimi olmadan üstün parça yüzeyi kalitesi elde etmeye çalışan üreticiler için yeni Double Turbo ile kare dik kenar freze takımlarını genişletti. Kaba operasyonları iyileştiren freze takımları; gelişmiş freze geometrisi ile çelik, paslanmaz çelik, dökme demir ve yüksek ısı alaşımlarında enerji tüketimini azaltıyor. En yüksek üretkenlik seviyesi için, takımlarda en son teknoloji ürünü Seco Tools frezeleme kalitelerine sahip dört kesme kenarlı çift taraflı uçlar kullanılıyor.
Double Turbo, hem iş atölyelerinin, hem de büyük miktarda üretim yapan tesislerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu sistem, yüzeydeki uyuşmazlık olasılığını azaltmak ve 90 derecelik açı hassasiyeti sağlamak için mümkün olan en pozitif helisel açıya sahip son derece doğru bir geometriyi içeriyor. Bu hassasiyet sayesinde, finiş frezeleme döngü süreleri önemli ölçüde kısaltılıyor veya bazı durumlarda tamamen ortadan kaldırılıyor. Double Turbo frezeler, çapları 32 mm ilâ 125 mm arasında değişen 19 adet metrik birimli seçeneğe ve 1.25 inç ilâ 5 inç arasında değişen 16 adet inç birimli seçeneğe sahip.

Önemli ölçüde kenar başına maliyet tasarrufu sağlıyor
ZOMX16 uçlar, etkili talaş boşaltma ve düşük kesme kuvvetleri için yüksek ve pozitif geometrilere sahip. Bu da, daha uzun takım ömrü ve pürüzsüz yüzey kalitesi için titreşimleri en aza indiriyor. Çift taraflı tasarım, önemli ölçüde kenar başına maliyet tasarrufu sağlıyor. ZOMX16 uçlar, ME10 ve M12 olmak üzere iki geometriye ve 0.8 ile 1.6 olmak üzere iki radyüse sahip. Hem PVD, hem de Duratomic CVD kaliteleri mevcut.
Double Turbo kare dik kenar frezede, daha yüksek verimliliğe sahip malzemeler ve kaynaklar kullanılıyor. Bunun sonucunda sera gazı emisyonu (CO2) azaltılıyor. Bu nedenle, söz konusu frezeler daha sürdürülebilir ve güvenilir bir seçim olarak öne çıkıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ