Makine Haber

Kinetix 5100 servo sürücü ve TLP Motor’un 480V seçeneği piyasaya sunuldu

Kinetix 5100 servo sistem, esnek ve bağımsız makineler için daha rekabetçi bir hareket kontrol sağlayarak, müşterilerin giderek artan ihtiyacını karşılıyor. Kinetix 5100 servo sürücüyü kullanan OEM’ler, hat değişimlerini hızlandırmayı sağlayan daha motorize ve otomatik sistemler yaratabiliyorlar.

Kinetix 5100 servo sürücü ve TLP Motor’un 480V seçeneği piyasaya sunuldu

Rockwell Automation

Rockwell Automation’ın bağımsız hareket çözümleri Kinetix 5100 servo sürücü ve Kinetix TLP servo motor; artık ambalajlama, çevirme, baskı ve web, makine ve montaj ile yaşam bilimleri gibi alanlarda daha geniş bir OEM uygulama yelpazesinde kullanılabilmesi için 480V seçeneğini sunuyor.
Kinetix 5100 servo sistem, esnek ve bağımsız makineler için daha rekabetçi bir hareket kontrol sağlayarak, müşterilerin giderek artan ihtiyacını karşılıyor. Kinetix 5100 servo sürücüyü kullanan OEM’ler, hat değişimlerini hızlandırmayı sağlayan daha motorize ve otomatik sistemler yaratabiliyorlar. Ayrıca, dâhili güvenli tork kapama (STO) özelliğiyle, kullanıcılar tüm makinenin elektriğini kesmeden sadece motor torkunu kesebiliyorlar. Bu da, güvenli hale geldikten sonra makinenin daha hızlı başlayabilmesini sağlıyor. İki portlu EtherNet/IP de, Device Level Ring (DLR) topolojilerini destekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ