Makine Haber

Nakamura-Tome; zamandan, üretim alanından ve enerjiden tasarruf sağlıyor

GNC Makina güvencesiyle üretim sektörüne sunulan Japon CNC makine markası Nakamura-Tome, üreticilerin ihtiyaçlarına en üst seviyede çözüm sunuyor. 3 ya da 4 makinenin yaptığını tek bir makine ile yapan Nakamura-Tome; zamandan, üretim alanından ve enerjiden tasarruf sağlıyor.

Nakamura-Tome; zamandan, üretim alanından ve enerjiden tasarruf sağlıyor

GNC Makina

Gelenekselliği teknoloji ile birleştiren Nakamura-Tome, Türkiye’de GNC güvencesi ile hizmete sunuluyor. CNC üretimini 1949 yılından bu yana sürdüren marka; kalite, hız ve hassasiyet ile üretim yapmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.
İnsan kaynağını doğru kullanmak isteyen üreticilere avantaj sağlayan Nakamura-Tome, üretim sürecinde; hangi tezgahı ne kadar verimlilikle çalışıyor, hangi takımların ne kadar ömrü kalmış, hangi tezgahı hangi operatör yönetiyor ve hangi parçayı işliyor gibi bilgilerin tek tuşla takip edilmesine olanak sağlıyor.

Üretim alanından, enerjiden, takımlardan ve fireden tasarruf edilmesini sağlıyor
4 makinenin yaptığı üretimi, aynı zaman dilimi içinde kalarak tek bir makine ile yapan Nakamura-Tome; üretim alanından, enerjiden, takımlardan ve fireden tasarruf edilmesini sağlıyor. Sektörde, her bir parçayı hassasiyetten ödün vermeden mümkün olan en az operasyonda işleyerek, üretim yapma ihtiyacına cevap veren Nakamura-Tome, tek operasyonda minimum maliyetle ve firesiz bitmiş ürünler çıkarıyor.
Nakamura-Tome’a yapılan yatırım 6 ay ilâ 1 yıl gibi kısa bir sürede yatırım finansmanını geri kazandırarak ekonomiye katkı da sağlıyor. Dünyanın önde gelen markalarının kullandığı Nakamura-Tome, GNC Makina’nın güçlü servis ağıyla Türkiye’de üretimin gücüne katkı sağlıyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ