Makine Haber

ELS Lift, küresel çaptaki bayi ağını genişletmeye devam ediyor

Küresel çaptaki bayi ağını her geçen gün genişletmeye devam eden ELS Lift, İngiltere’nin tamamını kapsayarak teknik servis ve makine satışı gibi konularda hizmet verecek olan Alfa Access Service ile distribütörlük sözleşmesi imzaladı.

  • 13 Mart 2020
ELS Lift, küresel çaptaki bayi ağını genişletmeye devam ediyor

ELS Lift, Birleşik Krallık’ta 2009 yılından itibaren faaliyet gösteren Alfa Access Service ile distribütörlük sözleşmesi imzaladı. ELS Lift ile Alfa Access servis ekibi arasında gerçekleştirilen eğitim programı 2019’un son çeyreğinde tamamlandı. Gerçekleştirilen eğitimlerin ardından iki şirket distribütörlük sözleşmesi imzaladı.
Üstün kaliteli ve yenilikçi ürünler üreten ELS Lift’in resmi İngiltere ortağı olduklarını teyit etmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Alfa Access Direktörü Allan Freeman, “İngiltere’de ELS Lift’in ürün serisini sunmayı ve kullanıcısı ile buluşturmayı dört gözle bekliyoruz. Ayrıca, ELS marka makineleri 13-14 Mayıs tarihlerinde Donington Park’ta düzenlenecek Vertical Days’de sergileyeceğiz” dedi.
ELS Lift’in İhracat Müdürü Alistair Palacıoğlu ise, konu hakkında şunları söyledi: “Alfa Access Service, İngiltere’de parlak bir üne sahip. Bundan dolayı, İngiltere pazarına yönelik planlarımızı gerçekleştirmek için Allen ve ekibinin yanımızda olmasından çok memnunuz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ