Makine Haber

Yüksek çözünürlük, baş döndürücü hızlanma ile buluşuyor

Faulhaber, IE3 uyumluluğunu büyük disk mıknatıslı adım motorları ile genişletiyor. Yaklaşık 13 mm uzunluğa çıkarılmış bu yeni kombinasyon, kısa ve hafif bir pakette sunulan son derece süratli hızlanma özellikleriyle birlikte, devir başına 1024 darbeye kadar yüksek konum çözünürlüğü sunacak.

  • 31 Mart 2020
Yüksek çözünürlük, baş döndürücü hızlanma ile buluşuyor

Faulhaber

Büyük disk mıknatıslı step motorların son derece yüksek dinamiği; performansı maksimize etmek için kapalı çevrim kontrolüne güvenirken, motorda harcanan gücü de sınırlar. IE3 kodlayıcı, çeşitli Ø22 mm Faulhaber ürünleri ile kombine edilebilen yüksek kaliteli bir manyetik enkoderdir. Bu enkoder artık; DM40110R, DM52100N ve DM52100R serileri için de sunuluyor.
Yaklaşık 13 mm uzunluğa çıkarılmış bu yeni kombinasyon, kısa ve hafif bir pakette sunulan son derece süratli hızlanma özellikleriyle birlikte, devir başına 1024 darbeye kadar yüksek konum çözünürlüğü sunacak. Kodlayıcı şerit kablo ile bağlanırken, uygun konektörler de sunuluyor. Genel uygulama alanları; tekstil, yarı iletken ve medikal endüstrileridir.
Öne çıkan avantajları şu şekilde sıralanabilir:
⦁ Yüksek konum çözünürlüğü ile çalışmayı artırmak için idealdir.
⦁ Devir başına 32 ile 1024 darbe çözünürlük ile programlanabilir.
⦁ Sağlam bir ambalajda içerisinde kompakt ve hafiftir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ