Makine Haber

NT4008 Gigabit Layer 2 Profinet Switch serisi

Endüstriyel Ethernet switch serisi NT4008, standart PLC konfigürasyonu ve yönetim araçları kullanarak Profinet ağlarına sorunsuz bir şekilde entegrasyon sağlamak için Profinet Pnio v2.34 Conformance Class-B standartlarını karşılamak üzere sertifikalı.

NT4008 Gigabit Layer 2 Profinet Switch serisi

Red Lion

Red Lion, yeni 8 port Gigabit yönetimli Endüstriyel Ethernet switch serisi NT4008’i duyurdu. Seri, standart PLC konfigürasyonu ve yönetim araçları kullanarak Profinet ağlarına sorunsuz bir şekilde entegrasyon sağlamak için Profinet Pnio v2.34 Conformance Class-B standartlarını karşılamak üzere sertifikalı.
NT4008 serisi, tehlikeli ve genel lokasyonlarda kullanım için UL Class 1, Division 2 ve Atex listeli olup; gemi uygulamaları için ABD sertifikalı ve demiryolu uygulamaları için de EN50155 sertifikalı. Böylelikle, neredeyse bütün ortamlarda güvenli bir operasyon sunuyor. IP-30 metal DIN-rayı muhafazaları, yedek 12-58 VDC güç girişleri, -40 ilâ 75°C arasında değişin geniş çalışma sıcaklıkları ve 50 G’ye kadar şok direnci en sıra dışı endüstriyel şartlarla başa çıkıyor.
Hem Fast Ethernet, hem de Gigabit yapılandırmalarındaki bakır ve fiber seçeneklerinin yanı sıra, gelişmiş güvenlik ve trafik kontrolüyle NT4008, Profinet gerçek zamanlı veri alışverişinin gücünü yalnızca Red Lion’un sağlayabileceği performans ve güvenilir güvenilirlikle birleştiriyor. Bu, dünya çapında Endüstri 4.0 girişimlerinin başarısını garanti ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ