Makine Haber

Yeni diş açma ve şekillendirme kılavuzları ürün serisi

Seco Tools, yeni diş açma ve şekillendirme kılavuzları ürün serisinin piyasaya sürülmesiyle kılavuz çekme çözümleri yelpazesini genişletti. Yeni çok amaçlı ürün serisi, üreticilerin doğru kılavuzu özel uygulamaları ile maliyetli bir şekilde eşleştirmelerini sağlayan üç performans seviyesini içeriyor.

  • 13 Mart 2023
Yeni diş açma ve şekillendirme kılavuzları ürün serisi

Seco Tools

Yeni çok amaçlı ürün serisi, üreticilerin doğru kılavuzu özel uygulamaları ile maliyetli bir şekilde eşleştirmelerini sağlayan üç performans seviyesini içeriyor. Üstün temel malzemeler, gelişmiş kaplamalar ve özel kenar hazırlıklarının bir araya gelmesi sayesinde bu Seco kılavuzları; mükemmel talaş tahliyesi, daha kısa kurulum süreleri ve daha uzun takım ömrü sağlayıp hassas dişler üretir.

Zdanowski: “Müşterilerimizin Seco’dan beklediği aynı yüksek kaliteyi koruyoruz”
Yeni diş açma ve şekillendirme kılavuzları serisinin piyasaya sürülmesiyle artık müşterilere rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli kılavuzlar için tek noktadan çözüm sunduklarını aktaran Seco Tools Global Ürün Müdürü Radoslaw Zdanowski, “Uygun maliyete ek olarak, bu kılavuzlarda müşterilerimizin Seco’dan beklediği aynı yüksek kaliteyi koruyoruz” dedi.
Üç performans seviyesi, diş açma kılavuzlarında T32 ve T34 ve şekillendirme kılavuzlarında T33 ürün tanımlarını kapsıyor. Temel seviyede evrensel genel amaçlı tipte kılavuzlar bulunur. İkinci T34 orta seviye serisi ise çeşitli iş parçası malzemelerinde iyi sonuç veren daha yüksek performanslı kılavuzlardan oluşur ve bu da sürekli değişen parça ve malzemelere sahip çok çeşitli /düşük hacimli üretim ortamları için son derece uygundur. En yüksek performans seviyesi de çelik veya diğer gelişmiş malzemeler için optimize edilmiş olanlar gibi malzemeye özgü diş açma ve şekillendirme kılavuzlarıdır.

Çok yönlü ve uygun maliyetli bir çözüm
Uygulamayla doğru kılavuzu eşleştirmenin temel avantajları arasında, beklenmedik kılavuz kırılması ve saatler süren işleme sonrasında parçaların hurdaya çıkarılması risklerini azaltmak için tutarlı ve öngörülebilir uzun takım ömrü bulunuyor. Buna ek olarak, çeşitli kılavuz performansı seviyelerinin olması üreticilerin sadece gerçekten ihtiyaç duydukları kılavuz performansı tedariği yapmasını sağlar. Daha az güçlü tezgahlara sahip olan veya malzemeye özel kılavuzlara ihtiyaç duymayan atölyeler için temel seviye, stokta tutmaları gereken kılavuz sayısını azaltmalarına ve takım envanteri maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olan çok yönlü ve uygun maliyetli bir çözümdür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ