Vision Wide-SF serisi köprü tipi işleme merkezi ile kaliteli ve yüksek kapasiteli üretim

Çok kademeli sürgülü kapı sistemi, askı tipi kontrol paneli ve özel Fanuc tabanlı VW-FX yazılımı ile kullanıcı için avantaj sağlayan Vision Wide-SF serisi, yerden tasarruf edilmesine yardımcı oluyor. Serinin, 32 takım kapasitesi ve 5 saniye kadar kısa bir sürede takım değiştirebilen kol tipi magazin özellikleri de mevcut.

  • 09 Eylül 2021
Vision Wide-SF serisi köprü tipi işleme merkezi ile kaliteli ve yüksek kapasiteli üretim

GNC Makina

Vision Wide-SF serisi, havacılıktan uzay sanayiine, otomotivden kalıp ve makine endüstrisine kadar stratejik öneme sahip sektörlerde kullanılıyor. Award Design tasarım ödüllü seri, çok kademeli sürgülü kapı sistemi, askı tipi kontrol paneli ve özel Fanuc tabanlı VW-FX yazılımı ile kullanıcı için avantaj sağlıyor. Yerden tasarruf edilmesine yardımcı olan Vision Wide-SF serisinin, (STD) 32 takım kapasitesi ve 5 saniye kadar kısa bir sürede takım değiştirebilen kol tipi magazin özellikleri de mevcut.
Yekpare döküm yapısı ile uzun süre mekanik stabiliteye imkân veren seri, 885 mm kızaklar arası mesafesi, ağır yüke uygun iki adet masuralı linear kızağı ile X-ekseninde 12 tona kadar tabla yük kaldırabiliyor. Ürün, dayanıklı ve hafif tabla sistemi ile kesme sırasında yüksek hassasiyetli hızlanma ve yavaşlama imkânı sunuyor. Maksimum işleme kapasitesi, akümülatör sistemi ve yüksek performanslı hızlanma özellikleri ile Vision Wide-SF serisi, son derece hassas ve pürüzsüz hareketi de destekliyor.
Seride bulunan Double Counter Weigth sistemi, elektrik kesintisinde otomatik olarak duruyor; böylece parça dalmalarını ve takım kırılmalarını da önlüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ