Makine Haber

Vega Makina, 2014’ten beri MOSA’nın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor

Tüm sektörlerde yer alan sanayi kuruluşlarına kaynak teknolojileri konusunda hizmet veren Vega Makina, 10 yıldır Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği MOSA kaynak jeneratörleri ile hafif ve ağır endüstriyel kullanımlara geniş çözümler sunuyor.

  • 31 Ocak 2024
Vega Makina, 2014’ten beri MOSA’nın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor

Ağır endüstriyel kullanım için üretilen taşınabilir, sabit, benzinli ve dizel motorlu seçenekleri ile elektronik veya dijital kaynak akım ayarlı olmak üzere ihtiyaca uygun geniş ürün yelpazesine sahip İtalyan menşeli MOSA kaynak jeneratörlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürüten Vega Makina, Avrupa standartlarında hizmet kalitesi sunuyor.

Zengin: “Dünya çapında önde gelen markalardan biri”


Kaynak jeneratörlerinin elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde kaynak yapılabilmesi ve bazı yardımcı ekipmanların çalışabilmesi için gerekli elektrik enerjisini ürettiğini belirten Vega Makina Genel Müdürü Serdar Selim Zengin, “İtalyan BCS Group markası olan MOSA, 50 yılı aşkın süredir jeneratör setleri, jeneratörlü kaynak makineleri ve aydınlatma kuleleri üretiminde dünya çapında önde gelen markalardan biri konumunda yer alıyor. 100’den fazla ülkede ürün satışı olan MOSA’nın Türkiye distribütörlüğünü 2014 yılından bu yana üstlenen Vega Makina olarak, müşterilerimizi sürekli gelişen ve güçlenen bir iş birlikteliğinin çözümleriyle buluşturuyoruz. Özellikle ürün gamındaki çeşitlilik, hızlı teslimat, yüksek standartlarda üretim kalitesi ve Avrupa Birliği normlarına uygun teknik altyapısı, MOSA kaynak jeneratörlerini pazardaki rakiplerine göre daha avantajlı konuma getiriyor. Asya ve Amerikalı rakiplerine göre navlun, vergi avantajları, ürün teslim süreleri ve teknik dokümanlara daha rahat erişim konularında ise ciddi avantajları bulunuyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ