Makine Haber

Universal Robots, ücretsiz Canlı Çevrimiçi Web Seminerleri’ne bir yenisini daha ekledi

Universal Robots, 6 Ekim’de ‘Cobot’la Malzeme Taşıma Nasıl Kolaylaştırılır?’ konu başlığında Canlı Çevrimiçi Web Seminer düzenledi. Birçok sektöre yönelik uygulama örnekleri ve başarı hikâyelerinin incelendiği etkinlikte; cobot teknolojilerinin malzeme taşıma, paketleme, toplama ve gruplama alanında sağladığı avantajlar anlatıldı.

  • 07 Ekim 2020
Universal Robots, ücretsiz Canlı Çevrimiçi Web Seminerleri’ne bir yenisini daha ekledi

Çözüm sunduğu sektörlere destek olmak amacıyla düzenlediği ücretsiz Canlı Çevrimiçi Web Seminerleri’ne devam eden Universal Robots, üretim lojistiği firması FlexLink ve vakum teknolojileri tedarikçisi Schmalz’ın katılımıyla 6 Ekim 2020 tarihinde ‘Cobot’la Malzeme Taşıma Nasıl Kolaylaştırılır?’ konu başlığında bir etkinlik gerçekleştirdi. Seminerde; vakumlu otomatik ürün toplama, paketleme, paletleme ve gruplama gibi malzeme taşıma uygulamalarının cobot’larla nasıl kolaylaştırılacağı ve robotlu otomasyon çözümlerinin şirketlere nasıl entegre edileceği uzman isimler tarafından ele alındı. Etkinlikte; güvenli, esnek ve verimli üretim için ‘Tak-Çalıştır ve Üretime Başla!’ konseptiyle cobot, tutucu ve otomasyon çözümlerine yatırım yaparken dikkat edilmesi gerekenlerin de altı çizildi.
Universal Robots Türkiye & ME Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, FlexLink Ülke Müdürü Bahadır Çöler ve Schmalz Türkiye Genel Müdürü Tahir Kavak’ın katıldığı seminerde; cobotların birçok farklı sektörde sağladığı verimlilik ve kâr artışı gibi başarı hikâyeleri de aktarıldı.

Gök: “İşletmelerin değişiminde onların yanında oluyoruz”


Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Universal Robots Türkiye & ME Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, “Pandemi bize, her zaman sert değişimlere hazır olmamız gerektiğini öğretti. Günümüz, değişime direnen ya da değişimi kabul etmeyen işletmelerin devri değil. Universal Robots olarak, işletmelerin değişiminde onların yanında oluyoruz. Onları, cobot teknolojilerimizle geleceğe ve geleceğin bilinmeyenine hazırlıyoruz. Pandemi döneminde sektörlerin değişim yolculuğunda yol gösterici olmak için hayata geçirdiğimiz Canlı Çevrimiçi Web Seminerleri’mizde, merak edilen konulara ışık tutuyoruz. Örnek uygulamalardan cobot’ların yer aldığı sektörlere, üretim aşamalarından sağladığı avantajlara kadar tüm cobot değişim sürecini anlattığımız seminerlerimiz, sektörün geleceğine yön veren bir platfrom oldu” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ