Makine Haber

Uzunçakmak: “LubeAnalyst ile makinelerin verimliliğini artırıyoruz”

Shell, yağlama işlemlerinin teşhis ve analizini yapan dijital uygulaması LubeAnalyst’i yeniledi. Uygulama, 95 ülkeye hizmet veren ve 20 laboratuvarda elde edilen Shell tecrübesi ile birlikte, şirketin müşterilerine veri odaklı teşhis imkânı sağlıyor.

  • 23 Aralık 2019
Uzunçakmak: “LubeAnalyst ile makinelerin verimliliğini artırıyoruz”

Shell, şirketlerin sahip oldukları makine parkının performansının daha kolay takip edilmesini sağlayan, yağlama işlemlerinin teşhis ve analizini yapan dijital uygulaması LubeAnalyst’i yeniledi. Uygulama; inşaat, madencilik, tarım makineleri ile üretim ve filo araçları dahil olmak üzere geniş bir ekipman parkında kullanılabiliyor.
Shell LubeAnalyst hafızasında bulunan ve 700 binden fazla bileşeni kapsayan 25 milyon veri 30 yıllık çalışma sonucunda toplandı. Uygulama, 95 ülkeye hizmet veren ve 20 laboratuvarda elde edilen Shell tecrübesi ile birlikte, şirketin müşterilerine veri odaklı teşhis imkânı sağlıyor. En son teknolojinin kullanıldığı uygulama, problemlerin önceden tahmin edilerek önlenmesine yardımcı oluyor.

“Tüm platform ve işletim sistemleriyle uyumlu”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürü Seyfettin Uzunçakmak, “Tüm platform ve işletim sistemleriyle uyumlu olan yeni Shell LubeAnalyst. daha kolay erişilebilirlik için bulut teknolojisiyle çalışıyor. Bu mobil uygulama, yağ örneklerini kaydederek bilgiye erişmeyi kolaylaştırıyor. Müşteriler, QR kodlarını kullanarak hemen her yerden numune gönderebilir, manuel ve kâğıtla yapılan işlemleri ortadan kaldırabilirler. Önceki verilere erişebilen ve insan hatası riskini en aza indiren sistem, hizmeti daha da güvenilir hale getirmeyi hedeflemek üzere kurgulandı. Bu sistem, müşterilerimizin makine ve operasyonlarını daha iyi kontrol edebilmeleri için tasarlandı. Shell LubeAnalyst’i kullanan müşterilerimiz, araç ve makinelerini daha uzun süre optimum performansta çalıştırabilir ve dolayısıyla verim artışı sağlayabilir.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ