Makine Haber

Schneider Electric’te yeni bir atama gerçekleştirildi

Uluslararası birçok şirkette çalışan ve insan kaynakları alanında 24 yıllık tecrübeye sahip olan Berna Galipoğlu, Schneider Electric Türkiye & Orta Asya & Pakistan Bölgesi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

  • 01 Nisan 2021
Schneider Electric’te yeni bir atama gerçekleştirildi

Schneider Electric, Türkiye & Orta Asya & Pakistan Bölgesi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine Berna Galipoğlu’nun getirildiğini duyurdu. Son olarak Organizasyonel Dönüşüm ve Liderlik Koçu olarak uluslararası şirketlere yönetim danışmanlığı hizmeti veren Galipoğlu, ilaç ve bilişim sektörleri başta olmak üzere insan kaynakları alanında 24 yıllık tecrübeye sahip.
Berna Galipoğlu, kariyerine ilaç ve aşı üreticisi sağlık firması Sanofi-Aventis Pharmaceuticals’ta Organizasyonel Gelişim Uzmanı olarak başladı. Daha sonra Motorola Türkiye’de İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak görev yapan Galipoğlu, sırasıyla Pharmaswiss Pharmaceuticals ve Nycomed Pharmaceuticals firmalarında İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalıştı. 2011’de Cisco Systems şirketinde İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Galipoğlu, son olarak Gilead Sciences Biiyofarmasötik firmasında İnsan Kaynakları Başkanı olarak görev yapıyordu.
Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1998 yılında mezun olan Berna Galipoğlu, Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nde Yüksek Lisans Programı’nı 2002 yılında tamamladı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ