Makine Haber

Üretim ve perakende sektöründe dijital dönüşüm İstanbul’da tartışıldı

IDC Akıllı Üretim Zirvesi & IDC Dijital Perakende Zirvesi’nde; üretim ve perakende sektöründe dijital dönüşüm, dönüştürücü teknolojilerin sektöre etkisi, inovasyon ve Endüstri 4.0’ın durumu değerlendirildi. Etkinlik, 13 Kasım’da İstanbul InterContinental Otel’de gerçekleştirildi.

  • 18 Kasım 2019
Üretim ve perakende sektöründe dijital dönüşüm İstanbul’da tartışıldı

Türkiye’nin üretim ve perakende sektörünün önde gelen kuruluşları, 13 Kasım 2019 tarihinde İstanbul InterContinental Otel’de düzenlenen IDC Akıllı Üretim Zirvesi & IDC Dijital Perakende Zirvesi 2019’da bir araya geldi. Etkinlikte; üretim ve perakende sektöründe dijital dönüşüm, dönüştürücü teknolojilerin sektöre etkisi, inovasyon ve Endüstri 4.0’ın durumu değerlendirildi. Konferansta ayrıca, dijital dönüşümü şekillendiren en son teknolojiler, stratejiler, öncelikler, yaşanılan zorluklar, global ve lokal trendler tartışıldı.
Sponsor sunumları, müşteri başarı hikâyeleri ve sektörün önemli CIO’larının katılımıyla gerçekleşen panellerde ise, kurumlardaki kullanım senaryoları ve teknoloji yatırım planları hakkında fikirler paylaşıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ