Makine Haber

Tüyap, 365 gün boyunca müşterilerine iş bağlantıları sunmaya devam edecek

Dijital dönüşüme uzun yıllardır yaptığı yatırımlar ile fuarlarını dijital dünyaya taşıyan Tüyap Fuarcılık Grubu, Akıllı Eşleşme Programı’nı tüm katılımcılarına ücretsiz olarak açtı. Kuruluş, 365 gün boyunca müşterilerine iş bağlantıları sunmayı sürdürecek.

  • 29 Mayıs 2020
Tüyap, 365 gün boyunca müşterilerine iş bağlantıları sunmaya devam edecek

Tüyap Fuarcılık Grubu, müşterilerini ikili görüşmelerin olmadığını dönemde de desteklemeye devam ediyor. Akıllı Eşleşme Programı’nı tüm katılımcılarına ücretsiz olarak açan Tüyap, 365 gün boyunca müşterilerine iş bağlantıları sunmaya devam edecek.
Dijital dönüşüme uzun senelerdir yaptığı yatırımlar ile fuarlarını dijital dünyaya taşıyan Tüyap Fuarcılık Grubu, geliştirdiği algoritma sayesinde, akıllı eşleştirme ile yapılacak iş bağlantılarından yararlanma fırsatını tüm katılımcılarına ücretsiz olarak sunuyor.

Öztop: “Ticaret artık fuar alanı ve tarihleri ile sınırlı değil”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tüyap Fuarcılık Grubu Stratejik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Öztop, “Yaptığımız yatırımlar ile ticaret artık fuar alanı ve tarihleri ile sınırlı değil. Geliştirdiğimiz yeni nesil fuarcılık uygulamaları ile yıl boyu iş bağlantıları sunuyoruz. Katılımcılarımızı; 1,5 milyonun üzerinde tekil alıcı ile buluşturuyor, platformumuz üzerinden ürün ve hizmet arayan alıcılara sistem üzerinden ulaşıyor ve katılımcı firmalarımız ile online toplantı ayarlıyoruz. Amacımız; ticaretin en geniş platformu olan fuarlarımızın yüz yüzeden çok daha fazlası olduğunu her alanda hissettirmek” dedi.

“Web ve mobilden erişilebiliyor”
Tüyap Fuarcılık Grubu’nun alıcı ve satıcıları bir araya getiren dijital platformlarının yıl boyu açık olduğunu ifade eden yetkililer, şöyle konuştular: “Web ve mobilden erişilebilen platformlarda; katılımcılar ürün ve hizmetlerini 365 gün sergiliyor, akıllı B2B eşleştirme sistemi ile ilgili alıcılara öneriyor ve fuar süresiyle sınırlı olmayan iletişim kanalları sunuyorlar. Yine bu süreçte, çeviri ve tanıtım konusunda da katılımcılara destek olunuyor.”
Katılımcılar ile fuar zamanı organize edilen farklı ülkelerden gelen alım heyetlerinin de, akıllı eşleştirme sistemi ile yapılan online görüşmelerde yer alacaklarını kaydeden yetkililer, “Böylece, bu dönemde de katılımcılar, fuarların sunduğu ticaret bağlantıları ve yeni iş fırsatlarından faydalanıyor olacaklar” diyerek sözlerini noktaladılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ