Makine Haber

TOS+H Expo 2024, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek

Messe Düsseldorf ve yerel ortağı Tezulaş Fuar tarafından organize edilen TOS+H Expo, 2-4 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuar boyunca eş zamanlı olarak iş sağlığı ve güvenliği konulu sempozyum, sunum ve workshoplar da düzenlenecek.

  • 21 Aralık 2023
TOS+H Expo 2024, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek

TOS+H Expo, 2-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında yeniden kapılarını açacak. Ziyaretçiler ve konunun uzmanları, üç gün boyunca etkinlikle eş zamanlı düzenlenecek iş sağlığı ve güvenliği konulu sempozyum, sunum ve workshoplara da katılabilecekler.
TOS+H Expo’nun Türkiye’nin en büyük iş güvenliği ve sağlığı fuarı olduğunu aktaran yetkililer, “Fuar, iş güvenliği ve sağlığı alanında tüm konuları kapsayan, tıptan sanayiye, bilişim ve çevre korumaya kadar tüm sektörlerin aynı çatı altında temsil edildiği tek etkinlik. İş güvenliği ve sağlığına yönelik ihtisas fuarı olarak TOS+H Expo, üreticileri, alıcıları, bilim adamlarını, iş sağlığı uzmanlarını, bakanlıkları ve kurumları bir araya getiriyor. İstanbul Sanayi Odası, TOS+H Expo’yu ve eş zamanlı düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumlarını yine güncel ve geleceğe yönelik konularla zenginleştirecek. Bu durum, Türkiye ve komşu ülkelerdeki işletmelerde iş kazalarını önleme kültürüne yönelik önemli bir itici güç oluşturuyor” dediler.

“Messe Düsseldorf ve Tezulaş Fuar tarafından düzenleniyor”
TOS+H Expo, Messe Düsseldorf ve yerel ortağı Tezulaş Fuar tarafından düzenlendiğini ifade eden yetkililer, sözlerini şöyle sürdürdüler: “Messe Düsseldorf aynı zamanda Almanya’da dünyanın en büyük iş güvenliği ve sağlığı fuarını organize ediyor.  A+A 2023, 24-27 Ekim tarihleri arasında Düsseldorf’ta gerçekleşti ve 2 bin 200 katılımcısı, 80 bin 300 metrekarelik sergi alanı ile yeni bir rekora imza attı.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ