Makine Haber

Tofil PRO serisi mobil filtre üniteleri ile iş sağlığı ve güvenliği artıyor

Orta ve yüksek seviyeli toz ve duman uygulamaları için tasarlanan Tofil PRO serisi mobil filtreler, çalışanların zararlı ve tozlu havayı solumasına engel oluyor. Böylece iş hastalıkları ve iş kazası riskini minimuma indirerek, hem daha verimli hem de daha güvenli bir çalışma ortamı sağlıyor.

  • 19 Aralık 2022
Tofil PRO serisi mobil filtre üniteleri ile iş sağlığı ve güvenliği artıyor

Bomaksan

Çağın öne çıkan sorunlarından iş hastalıkları ve iş kazası riskini önlemeye yardımcı olan sistemler geliştiren Bomaksan, çalışanların zararlı ve tozlu havayı solumasını engelliyor. Çeşitli uygulamalar esnasında açığa çıkan orta ve yüksek yüke sahip toz ve dumanı, özel tasarımla ürettiği davlumbazının yüksek emiş gücü sayesinde kaynağında yakalayan Tofil PRO serisi ile iş sağlığı ve güvenliği artıyor.
Düşük filtrasyon hızı sayesinde daha az bakım gerektiren Tofil PRO serisi mobil filtre üniteleri,
1 ve 2 kollu olarak temin edilebiliyor. 1 kollu olarak temin edilen modeller, istenildiği durumlarda 1 kol daha satın alınarak 2 kollu olarak da hizmet verebiliyor. Temizlenebilir kartuş filtreler, 360 derece dönebilen akrobat emiş kolu, yüksek verime ve emiş gücüne sahip radyal fan, fan dönüş yönü uyarı ışığı, filtre doluluk sensörü, LED aydınlatmalı gösterge barı ve filtre çalışma saat sayacı ile donatılan Tofil PRO serisi mobil filtre üniteleri, düşük bakım maliyetinin yanı sıra kullanıcılara da ekstra kullanım kolaylığı sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ