Makine Haber

Schunk, yenilikçi çözümlerini WIN Eurasia Fuarı’nda sergileyecek

Dünya çapında 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren Schunk, 10-13 Kasım tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ‘Endüstriyel Dönüşüm’ temasıyla gerçekleştirilecek WIN Eurasia Fuarı’nda yer alarak, yenilikçi çözümlerini sergileyecek.

  • 02 Kasım 2021
Schunk, yenilikçi çözümlerini WIN Eurasia Fuarı’nda sergileyecek

Robot sistemleriyle üreticilere rekabet üstünlüğü sağlamanın yanı sıra verimliliği yüksek bir sistem sunan Schunk, ileri teknolojiye sahip esnek, akıllı, hissedilebilen otomasyon ürünlerini ve çözümlerini WIN Eurasia Fuarı’nda tanıtacak.
Uzun yıllardır portföyünü geliştirerek dijitalleştiren Schunk’un, müşterilerilerine tüm proseslerini verimli, şeffaf ve ekonomik bir şekilde planlama fırsatı sunduğunu aktaran yetkililer, “Montaj otomasyonu ve robotik otomasyonda iş ortaklarına ve müşterilerine yüksek katma değer sağlayan Schunk, 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek WIN Eurasia Fuarı’nda son teknolojiyle geliştirdiği ürünlerini sergileyecek. Şirket, tutuculardan robot aksesuarlarına kadar birçok çözümünü standını ziyaret eden katılımcıların birebir deneyimlemesini sağlayacak” dediler.

“Sektörün en prestijli organizasyonlarından biri”
Schunk’un, sektörün en prestijli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen WIN Eurasia Fuarı’nda akıllı tutma sistemleri ve dijital hizmetlerini dört gün boyunca tanıtacağını ifade eden yetkililer, şunları söylediler: “Schunk’un ziyaretçilerine sunacağı ürün ve çözümler arasında; robot eller, tutucular (gripperlar), döner modüller, lineer eksenler, robot aksesuarları ve modüler montaj teknolojisi ürünleri yer alıyor. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de otomasyon ve talaşlı imalat sektörlerinin çözüm ortağı olan Schunk, fuarda sektör profesyonelleriyle bir araya gelerek yeni nesil teknolojiler hakkında güncel bilgiler paylaşacak.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ