Makine Haber

Penta Teknoloji, dijitalleşme adımlarına bir yenisini daha ekledi

30 yılı aşkın süredir tüketicileri bilgi teknolojileri ile buluşturan Penta Teknoloji, dijitalleşme adımlarına bir yenisini daha ekleyerek, dünyanın en büyük yaratıcılık, tasarım ve belge akışı yazılımları üreticilerinden Adobe ile katma değerli bir entegrasyon projesine imza attı.

  • 28 Temmuz 2021
Penta Teknoloji, dijitalleşme adımlarına bir yenisini daha ekledi

Penta Teknoloji, başta Photoshop, Illustrator, Indesign, After Effects ve Acrobat olmak üzere, dünyanın en büyük yaratıcılık, tasarım ve belge akışı yazılımları üreticilerinden Adobe ile birlikte gerçekleştirdiği web servis entegrasyonu sayesinde, abonelik ürünleri için tüm sipariş, faturalama ve müşteri yönetimi süreçlerini otomatikleştirdi.
Penta Teknoloji, ‘Adobe VIP Marketplace’ lisanslama programına dâhil olmasını takiben Adobe ile web servis entegrasyonunu tamamladı. Penta Teknoloji ve Adobe arasında hayata geçirilen iş birliği sayesinde, iş ortakları tüm sipariş ve müşteri yönetim süreçlerini, Penta Teknoloji’nin B2B e-ticaret platformu Bayinet üzerindeki ‘Penta Abonelik Yönetimi’ hizmeti üzerinden kolaylıkla takip edebiliyorlar.

Erünsal: “Dijitalleşmeyi şirket kültürü olarak benimsedik”
Dijitalleşmeyi şirket kültürü olarak benimsediklerinin altını çizen Penta Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Erünsal, Adobe ile yapılan iş birliğini şu sözlerle değerlendirdi: “Adobe ile gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sayesinde; aboneliklerin otomatik yenilenmesi, sipariş ve müşteri yönetimi süreçlerinin optimize edilmesi ve otomasyonun tüm süreçlere uygulanması gibi birçok avantajlar elde ettik. Dijitalleşmeye yaptığımız bu yatırımın, iş ortaklarımız ve son kullanıcılarımızın memnuniyetini artıracağına inanıyoruz. Bu entegrasyon ile iş ortaklarımızın iş yapış süreçlerini iyileştirerek, katma değerli iş geliştirme faaliyetlerine daha çok zaman ayırabilmelerine olanak sağlamayı hedefliyoruz. Dağıtıcısı olduğumuz markalarla imza attığımız dijitalleşme çalışmalarındaki tecrübelerimizden faydalanarak hayata geçirdiğimiz bu projeyi, iş ortaklarımızın hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İş ortaklarımızın; üretici iş birliklerimizden, e-ticaret ve pazar yerlerinde iş hacmini destekleyen entegrasyonlarımızdan ve katma değerli hizmetlerimizden daha fazla yararlanabilmesi için elimizden gelen katkıyı sağlamaya devam edeceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ